Ребрендинг для курсів підготовки до ЗНО або"Гугл карти - зло! та інші приколи"

Брендингове агентство Сapsula розробили нову айдентику для Educator - курсів підготовки до ЗНО!

Клієнт:

ZNO.Educator - це курси підготовки до ЗНО та ДПА.

Ці люди знають, як зробити так, щоб учні мали високий рівень знань, розвивали soft skills і досягали бажаних результатів. Ну і одного дня підкорили цей світ! ;)Челендж:

Нашим завданням було розробити айдентику зрозумілою батькам, і такою що здавалася б крутою підліткам. Ми використали мемасіки, фразочки, стікери! Раділи усією командою, коли придумували кожну нову ідею для цього проекту!

Результат:

Кому цікаві занудні конспекти коли тобі 16 і все життя тотал фан?

Ми зробили з ланчбокса месенджер, а з пляшки для води шпаргалку! Шевченко у нас писав автопортрети? - Зробили із нього селфі-кінга (чудові селфі виходили у нього ще до того як це стало мейнстрімом) Занудну папку заклеїли стікерами, і додали яскравий мерч!


Знаємо як це запам'ятати усі ці безскінечні історичні дати!( До прикладу часи гетьманства Богдана Хмельницького?! - А уявімо, що Бодя вів інстаграм, ось у хайлатсах визначні події з його життя, а у постах усі історичні битви! Запам'ятати тепер - легше:)

Отож, навчання може бути цікавим та веселим, коли поруч твої однолітки, в яких такі ж проблеми цього року (ну камон, та поступлять усі в універ!) Лектори, які приймають тебе таким, який ти є! Та дружня атмосфера в школі, де все клас!

Educator: for brain. for life. for you!


Дякую за роботу! Рада, що ми є один в одного!

Влада Бандурко, засновниця Educator

1
2099