Ребрендинг мережі шкіл з вивчення іноземних мов та підготовки до ЗНО у Кам'янці-Подільському

Перші Київські Курси — мережа з 4 шкіл у Кам'янці-Подільському, де вже понад 20 років навчають дітей і дорослих іноземним мовам, готують до міжнародних іспитів і підвищують професійний рівень викладачів. Прийшов час оновити візуальне та смислове оформлення школи. Агенція Pink Lions реалізувала ребрендинг, що включає в себе нову стратегію бренду, фірмовий стиль і комунікацію.

СТРАТЕГІЯ

Ми проаналізували онлайн/оффлайн інформаційний простір бренду і конкурентів (школи іноземних мов в місті Кам'янець, онлайн-школи по Україні, приватні репетитори). Також ми в Pink Lions завжди проводимо стратегічну сесію з ключовими членами команди, щоб зібрати якомога більше інформації — результатом стало нове бачення оновленого бренду "Перші Київські Курси" та його розвитку в майбутньому.

Перші Київські Курси дуже впізнавані в місті і є свого роду lovemark серед тих, хто вивчає іноземні мови. Нашим завданням було систематизувати маркетингові процеси і сформулювати нове позиціонування, на основі якого можна масштабуватися.

Також, ми розписали бізнес-модель, яка включає в себе формулювання ціннісної пропозиції, сегменти клієнтів і взаємовідносини з ними, варіанти вигідних партнерств і багато іншого.

У конкурентній стратегії також відбулися зміни — перехід від стратегії фахівця до стратегії лідера, який підкріплюється конкретними тактичними кроками.

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Головне завдання фірмового стилю у даному випадку — підкреслити унікальність школи, її солідний стаж роботи і донести ідею того, що навчання відбувається в обстановці доброзичливості та відкритості.

Окремо варто розповісти про шрифт логотипу. Як завжди, шрифт логотипу ми розробили з нуля. Це індивідуальний підхід до бізнесу клієнта, який значно спрощує реєстрацію торгової марки.

Школа знаходиться в туристичному місті з багатою історією — ми хотіли підкреслити локальність і культурне багатство Поділля. Саме тому зробили шрифт сучасним та з повагою до історії Кам'янця.

Перші Київські Курси працюють за 5 напрямками:

  • Іноземні мови для дітей
  • Іноземні мови для дорослих
  • Підготовка школярів до ЗНО
  • Підготовка до міжнародних мовних тестів (IELTS, TOEFL, PET і тд.)
  • Навчально-методичний центр для викладачів

Під кожен напрямок ми розробили свій символ. Ці символи зараз використовуються в оформленні постів для соцмереж, внутрішньої навігації та комунікації.

В якості фірмових кольорів ми обрали яскраві відтінки синього, коралового і теплого жовтого, що робить бренд помітним як в digital середовищі, так і на друкованих матеріалах — вивісках, візитках, сітілайтах, захисних масках для обличчя і тд.

Кілька видів патернів дають можливість робити цікаві мерчі та оформити приміщення, де навчаються студенти.

Для усіх клієнтів ми розробляємо гайдбук — правила користування логотипом і фірмовими елементами (колір, шрифт, safe зони і тд). Це допомагає зберігати єдиний стиль оформлення і прискорити роботу з дизайном. У Перших Київських Курсів є свій гайдбук, згідно з яким в поліграфії вже надруковані матеріали і школа змінює своє оформлення.


КОМУНІКАЦІЯ

У школи зараз і так високий рівень впізнаваності в освітньому середовищі Кам'янця-Подільського. Новий фірмовий стиль та єдина стратегія комунікації дають можливість залучити нову аудиторію.

Була розроблена система візуального оформлення сторінок і публікацій в соцмережах. Ми підготували матеріали таким чином, що команда вже легко використовує їх для публікацій і взаємодії з локальними медіа-партнерами.

Для посилення лідерських позицій школи ми запропонували заснувати "ПКК ХАБ", який буде сучасним і комфортним місцем для зустрічей і навчання міської молоді. Це буде місце проведення семінарів, конференцій і хакатонів, бібліотека з якісною зарубіжною та українською літературою, а також затишне кафе з правильною кавою.


РЕЗУЛЬТАТ

Новий фірмовий стиль і комунікація бренду "Перші Київські Курси" вже активно впроваджуються командою клієнта — при оформленні офісів, формуванні контент-плану, в процесі створення реклами та плануванні публічних активностей.

Команда Перших Київських Курсів

Ірина Ярема, засновниця та директор Перших Київських Курсів:

Після особистого спілкування з Дар'єю та Андрієм відпали всі сумніви у повному оновленні нашого бренду — ми відчули, що у нас буде успішний проект.

Pink Lions створили для нас стратегію і яскравий дизайн, який запам'ятовується. Цей дизайн дозволив нам піднятись на рівень вище у нашій сфері. Вони показали нам, якими прогресивними ми можемо бути і теперь ми, крок за кроком, рухаємося в даному напрямку. Агенція Pink Lions — професіонали своєї справи, індивідуально підходять до вимог клієнта, уважно вивчають його запити. Все виконувалось якісно, вчасно, з любов'ю до справи та із розумінням. Ми дуже вдячні і сподіваємося співпрацювати й далі. Однозначно рекомендуємо!)

Бажаєте яскравий проект від агенції Pink Lions, яким зможете пишатися? Зв'яжіться з нами hello@pinklions.agency, ми зробимо вам🔥

2967