Ребрендинг премії Ukrainian IT Awards

Агенція sense it. розробила оновлений фірмовий стиль для головної IT-премії країни.

Ukrainian IT Awards — це щорічна премія, яку отримують найкращі фахівці країни у галузі високих технологій. Даний конкурс найважливіший для українських IT-професіоналів. У ньому можуть брати участь фахівці всіх галузей: від дизайну і розробки до менеджменту. Формат участі: одноосібно або у складі команди.

Замовник

Конкурс IT Awards було засновано компанією SoftServe, яка проводила його вже 8 років поспіль. Проте у 2020 було прийнято рішення передати конкурс новому організатору — Асоціації "IT Ukraine". Це стало важливою новиною для потенційних учасників і всього ком'юніті, оскільки надалі конкурсом буде займатися найбільше об'єднання IT-компаній в Україні. Тепер дана премія становить повноцінне надбання для всієї галузі українських IT.

Задачі

  • Показати зміну позиціонування, нові меседжі та оновлення конкурсу.
  • Не втратити візуальні напрацювання і досягнення минулих років.
  • Розробити єдиний символ, гідний представляти різні галузі вітчизняних IT.

Рішення

У попередні роки символом фірмового стилю були абстрактні зірки та космос і слоган "Стань IT-зіркою". Оскільки схожі образи використовуються у багатьох айдентиках, ми вирішили відмовитись від них та згенерували більш пряму ідею. Так нова айдентика допомагає впорядкувати хаотичні дані, оскільки цей процес відбувається в IT. Наприклад: програми структурують дані або програмісти оптимізують рядки коду. Цей образ передає суть конкурсу — впорядкування великої кількості анкет учасників і визначення переможця.


Під час розробки айдентики нас надихнула система пропорцій Модулор, яка була розроблена культовим архітектором Ле Корбюзьє. На основі цієї системи ми розробили універсальну сітку, на якій будуються всі матеріали бренду. Ця сітка допомагає структурувати елементи фірмового стилю і відсилає глядача до принципів сортування інформації в IT-технологіях.Основний колір айдентики фіолетовий. По-перше, завдяки такому рішенню ми змогли поєднати новий фірмовий стиль IT Awards з попередніми. По-друге, це ще один символ, оскільки фіолетовий може виникати у двох кінцях кольорового спектру (веселки), ніби об'єднуючи всі кольори. Так само і конкурс It Awards об'єднує велике розмаїття номінацій, які представлені у стилі кольорами веселки.Результат

Під час підготовки до офлайн-події була створена велика кількість сценічної графіки, та оригінальна нагорода. Конкурс IT Awards, та церемонія нагородження в цілому, отримали сучасний логотип та фірмовий стиль, новий подих та безліч позитивних відгуків. Збільшилися всі показники, пов'язані з конкурсом. 

Повний кейс можна подивитись на Behance.

Цікава статистика

  • Конверсія сайту збільшилася на 23,81%.
  • Глибина перегляду сайту виросла у 4 рази.
  • Час перебування на сайті збільшився у 3 рази.
  • Показник відмов знизився на 10%.
  • Аудиторія відвідувачів сайту стала більш цільовою і, внаслідок цього, залученою.
2365