Ребрендинг "Простоквашино" у "Просто Наше"

Бренд традиційних молочних продуктів "Просто Наше" прийшов на заміну бренду "Простоквашино", що втратив актуальність для українського суспільства. Ми провели ребрендинг і змінили дизайн пакування, залишивши максимальну пізнаваність, але змістивши фокус з героя кота на нові ключові елементи дизайну.

Провівши дизайн-аналіз минулого пакування та провівши дослідження її сприйняття споживачами, ми дійшли висновку, що три сині смуги на білому тлі є ключовим елементом пізнаваності бренду. Тоді як фірмовий герой Матроскін - лише другорядним, але саме він виступає в дизайні насиченим деталями об'єктом, даючи тим самим важливу противагу трьом простим синім смугам брендингу. Відповідно, щоб прибрати героя, нам потрібно було наповнити дизайн іншим деталізованим елементом, яким стала фонова сюжетна ілюстрація.

Крім змін у ключові елементи дизайну, так само трохи відкоригували фірмовий синій колір у бік теплішого відтінку. Лінійка бренду представлена в таких категоріях, як молоко, кефір, ряжанка, сметана і сир кисломолочний. Усю продукцію виробляють на одному із заводів у місті Кременчук, Полтавської області України, з молока, яке поставляють на завод із найближчих ферм.

1050