Редизайн лінійки гірчиці зі збереженням впізнаваності продукту ТМ «Королівський Смак»

Гірчиця від торгової марки «Королівський Смак» — це знайомий, яскравий смак справжнього продукту, здавна відома як приправа для приготування улюблених страв, тільки тепер в новій яскравій упаковці, що не залишить байдужим свою аудиторію поціновувачів справжнього смаку. Новий дизайн від branding and design studio «DASstudio» — для підкреслення справжньої королівської якості.


ТМ «Королівський смак» — один з найбільших українських виробників і експортерів соняшникової олії, майонезів, гірчиці, соусів і багатьох інших харчових продуктів. Вся продукція сертифікована FDA, ISO 22000, FSSC 22000. Якість це саме головне в компанії, тому й продукція має виглядати якісно. Саме з цією метою, до нашої студії «DASstudio» і звернулася компанія з завданням по редизайну пакування для продукції. Зробити свою продукцію більш цікавішою, яскравою  та впізнаванішою для споживачів.

Завдання

Дослідивши позиціювання продукту на ринку та погляди аудиторії, необхідне проведення робіт по редизайну лінійки упаковки (Дой-пак зі штуцером, 130 г) для продукції, гірчиця. Необхідність в розробці або доопрацювання форми пакування не було, тільки робота над зовнішнім виглядом, бо форма і саме пакування, зручне і практичне в дозуванні і використанні. Потрібен новий, модний, помітний дизайн продукції та інформативний для споживачів))). Щоб продукція, при викладенні на полиці в роздрібних мережах вигідно відрізнялася від конкурентів, легко сприймалась і запам’ятовувалась.

Пошук ідеї

З давніх часів і до сьогодні гірчиця як приправа заслужила велику популярність і використовується споживачами для приготування улюблених страв, будучи невід'ємною частиною використання в кулінарії. Майже в кожному холодильнику, знайдеться баночка або в інший розфасовці ця популярна приправа. При споживанні її використовують як напряму з пакування або в вигляді сервування в піалі. Сам продукт приготований шляхом помолу зерен в порошок, замішування водою гірчичного порошку з додаванням соняшникової олії, цукру, солі, оцту і прянощів, отже смак та міцність залежить від кількості додавання прянощів. Гірчиця використовується як приправа насамперед до м'ясних страв, для запікання та приготування соусів, однак майже всі виробники спираються на цей фактор.

Основа для ідеї : 

  • давня історія продукту та популярність торгової марки;
  • потреба майже в кожного споживача;
  • використання та сервування;
  • різні рецепти приготування, асортимент;
  • інгредієнти.
  • відсутність застосування зображень м'ясних страв.

Ідея

Легкість та впізнаваність бренду, з акцентом на самий продукт, з прикладом сервування та використання. Відображення основних смакових особливостей. Підкреслення різних рецептур приготування з використанням інгредієнтів що підкреслюють смак, міцність та гостроту продукції. 

Рішення

Розмістивши логотип торгової марки на фоновому білому кольорі придали йому виразності та кращої пізнаваності на фоні іншої продукції конкурентів. Ми зменшили кількість незрозумілих елементів та зображень інтенсивного кольору, які перебирали на себе занадто багато уваги, не маючи акцентів, тим самим зробивши дизайн легшим, світлішим для кращого сприйняття. Змінили шрифтові варіанти написів для легшої читабельності та сприйняття, також зробивши акент на назві продукту. Відійшли від розміщення ложки золотого кольору з продукцією, замінивши це на більш лаконічне і привабливе зображення піали з прикладом сервування, зробивши яскравий приклад як можливо подавати сам продукт, і тим самим показуючи справжній вигляд. В дизайні застосували елемент що підкреслює насиченість, та гостроту смаку (гостра/негостра), за якими стало легше обрати міцність смаку. Вся лінійка поділена на колірні відмінності, що підкреслюють свою індивідуальність для кожної позицій з усієї серії. Лінійка складається з 4 найменувань: гірчиця Французька, Королівська, Пікантна і Європейська. 

Таке рішення є унікальним для категорії, тому вигідно відокремлює дану продукцію, гірчицю «Королівський Смак» від усіх конкурентів.

Якісний, виражений смак та яскравий дизайн — основна перевага успішного бренду.

Зустрічайте новий дизайн вже на полицях. 

1638