Редизайн лого та розробка рекламних образів для «Мій Двір»

Історія про ребрендинг та створення рекламних комунікацій для компанії «Мій Двір»

Завдання

«Мій Двір» — це успішна західноукраїнська компанія, що вже впродовж кількох десятиліть займається виготовленням та продажем бруківки, тротуарної плитки, бордюрів, та інших бетонних виробів.

Перед нами постало завдання розробити новий візуальний стиль, який би лаконічно та зрозуміло відображав напрямок діяльності компанії та був впізнаваним на фоні конкурентного середовища.

Рішення

Перш за все ми розробили новий логотип компанії «Мій Двір». Він постав у більш лаконічному написанні, позбавлений зайвих деталей, що додало йому легкочитності. Айдентика залишилася у межах попередньої впізнаваної колористики, проте ми освіжили кольори, зробили їх яскравішими та виразнішими.

Рекламна кампанія №1 «Мій Двір. Бруківка»

Після того, як новий фірмовий стиль було затверджено, ми спільно із командою «Мого Двору» перейшли до розробки першої рекламної кампанії у новому образі. Рішення вирізняється своєю лаконічністю та простотою, однак серед перенасиченого рекламного шуму нам вдалося донести до цільової аудиторії пряму та зрозумілу асоціацію: «Мій Двір — бруківка».

Рекламна кампанія №2 «Акція -22%»

Центральним посилом цієї кампанії була раціональна перевага — можливість придбати увесь асортимент бруківки зі знижкою -22%. У дизайнерському рішенні ми продовжили розвивати мінімалістичний підхід: не перевантажуємо зайвими образами та метафорами, а за допомогою простого та яскравого дизайну звертаємо увагу на ключовий посил.

Рекламна кампанія №3 «Бррруківка!»

Найновіша спільна кампанія із «Моїм Двором» продовжує розвиток обраної комунікаційної та дизайн-платформи. Тут ми уже застосували динамічну типографіку, що підкреслюється енергійним «бррруківка» на фоні яскравих фірмових кольорів. Усі ці прийоми у комбінації не залишають шансу зовнішній рекламі «Мого Двору» залишитися непоміченою. Цей проєкт, що досі триває, доводить, що іноді найпростіші рішення дають найкращий результат, а креативність — це не завжди про пошук складних ідей. Іноді достатньо сказати «в лоб», чесно і без зайвих слів, аби тебе зрозуміли і запам’ятали.

Результат

«Співпраця з Vataga Agency для нас є прикладом ефективного партнерства, так як одразу після першої робочої зустрічі було зрозуміло, що разом ми зможемо досягти синергії у наших проектах. За рік роботи з Ватага ми відродили наш бренд та зробили його популярним знову. Протягом останніх місяців ми спостерігаємо значне зростання популярності нашого бренду з таких джерел як аналітика інтернет-маркетингу, і безпосередньо з відгуків наших Клієнтів. Наш новий образ, створений з Ватагою, став продовженням нашої вагомої інвестиції у виробництво, та розвитку підприємства в цілому. Фактично, ребрендинг для нас є не тільки візуальною зміною логотипу на образу, а і свідченням про значні зміни з сторони виробництва нашої продукції, розширення асортименту, підвищення якості, тощо. Рік тому «Мій Двір» був відомий, здебільшого, серед тієї аудиторії, хто постійно співпрацює з нами, а серед потенційних клієнтів наше підприємство було більш відоме як «Магік». На сьогодні, хоч «Магік» ніхто не забував, «Мій Двір» став набагато більш популярним запитом у пошукових системах, а також почав асоціюватися у цільової аудиторії з нашою основною продукцією –– бруківкою», –– Дмитро Лічнов, керівник відділу маркетингу компанії «Мій Двір»

2088