Реклама для логістичної компанії у Google Ads: зменшення вартості заявки у 2 рази

Логістична компанія Interliner надає комплексні послуги з перевезення вантажів по всьому світу залізничним, авіа, морським транспортом. Крім цього, надає послуги, що супроводжують (страхування, експедирування, митне оформлення). За підсумком клієнт отримує доставку вантажу "під ключ".

Війна справила сильний вплив на такий бізнес і змусила пристосуватися або піти з ринку. Закрите небо та морські порти змінили роботу бізнесу докорінно.

Компанія Interliner продовжила роботу й ось які зміни ми впровадили, щоб реклама продовжила приносити заявки. Оскільки основними напрямками у бізнесі є авіа та морська доставка, ми зосередили роботу на них:

  • Створили окрему сторінку на сайті для реклами послуг у воєнний час;

  • Запустили окрему кампанію українською;
  • Змінили оголошення та розширення – наголосили на тому, що доставка здійснюється через європейські аеропорти та морські порти.

При порівнянні довоєнного та воєнного періоду помітно змінився попит на авіа та морську доставку вантажів:

  • Авіа
  • Море

Наприкінці лютого – на початку березня попит на послуги різко впав, потім бізнес почав повертатися до роботи, і зараз ми спостерігаємо незначне зростання.

Порівняння даних довоєнного періоду з квітнем та червнем 2022

Кількість показів знизилася на 62% – це пов'язано зі зміною попиту. Коефіцієнт клікабельності (CTR) при цьому збільшився на 26,72% – це говорить про те, що деякі кампанії призупинили роботу, відповідно реклами стало менше і конкурентність між аналогічним бізнесом знизилася. Це дуже добре помітно при порівнянні ціни за клік – вартість знизилася у 2,37 раза! Вартість заявки знизилася у 2,45 раза.

Висновок: 

Навіть у складні часи можна знайти вихід із ситуації. Головне не зупинятися!

Команда Shapoval Agency ніколи не зупиняється на шляху до мети. Будемо раді допомогти вашому бізнесу залишитися на плаву, зберегти та примножити роботу компанії у воєнний час.

587