Рекламна кампанія для стрімінгового сервісу "Bober TV"

👋 Детальніше про компанію: 

Bober TV – ваш новий улюблений стрімінговий сервіс, що пропонує підписку на широкий вибір серіалів та фільмів. Ми забезпечуємо доступ до найкращих шоу та кінематографічних новинок, щоб ви могли насолоджуватися переглядом у будь-який час і з будь-якого пристрою. Відкрийте для себе світ розваг з Bober TV та насолоджуйтеся якісним контентом без перерв.

Що було зроблено? 

Відповідно, в роботу взяли саме сайт, на якому попрацювали над коректними налаштуваннями метрик. Налаштували подію безкоштовної підписки на 24 години та покупки. Щоб в подальшому використовувати це для ретаргету.

Чому було зроблено саме це?

Щоб краще донести цінність продукту та послуг компанії – перейшли до формату відео, які використовували в рекламі. Це допомогло знизити середню вартість покупки та налагодити стабільний потік користувачів.

Для пошуку нових клієнтів експериментуємо з локацією показу реклами, що дає хороші результати в крайній період. 

💸 Що воно дало для бізнесу?

Збільшення загальної кількості підписок. Перший контакт клієнта з бізнесмо вже окуповується. Підписка коштує 10 євро, а вартість клієнта 5,5 євро. Враховуючи, що лтв клієнта цього проекту є понад рік, то можна сказати, що сервіс кожного періоду отримує додатково 150-200 клієнтів.

57