Розбудова викладацької спільноти в Україні: як Grade провів масштабну конференцію в Києві

В Україні триває повномасштабна війна, яка вплинула абсолютно на кожну компанію в державі. Та попри це різні професійні спільноти працюють та продовжують рости навіть в складних умовах.

12 листопада 2023 року Grade Education Centre організував велику офлайн-конференцію 'Teaching Beyond: From Techniques to Efficacy'.

На ній зібрались 90 професіоналів з усієї країни, аби послухати трьох експертів з викладання мови, поспілкуватися наживо та обмінятися досвідом.

Як пройшла конференція та чого прагнула досягти команда Grade?

Перша офлайн-подія з початку повномасштабної війни

Grade Education Centre — це найбільший авторизований та єдиний в Україні Платиновий центр Cambridge Assessment English.

Окрім підготовки до всіх популярних міжнародних іспитів з англійської мови та курсів для дорослих і дітей, Grade формує викладацьку спільноту завдяки професійним заходам для педагогів — воркшопам, лекціям та вебінарам.

З 2019 року центр займається організацією масштабних конференцій. Через COVID-19 та війну подібні заходи перейшли в онлайн, але цьогорічна 'Teaching Beyond: From Techniques to Efficacy' вперше за кілька років пройшла офлайн.

«Авжеж, світ змінився з часів COVID-19, й офлайн-івентів стало набагато менше. Справді, ми звикли до того, що працювати з дому вже "норма", але не можемо повністю перейти у такий стан. Авжеж, це не скасовує нашого бажання спілкуватися одне з одним на живих зустрічах, бачити людей не лише на екрані монітора.

Ця конференція — сигнал, що подібні заходи будемо обов'язково відновлювати, попри те, що всі ми живемо в стані повномасштабної війни та майже кожного дня чуємо сирени», — Олексій Зінченко, CEO Grade Education Centre.

Так, у центрі Києва у Peremoga Space на захід зібрались люди з різних регіонів України: це були і викладачі Grade, і активні та вмотивовані спеціалісти з інших закладів, які прагнули навчитися нового та провести час у професійній спільноті.

Також ця конференція була приурочена до 15-річчя компанії. Grade Education Centre заснували у 2008 році. З того часу центр пройшов багато криз, які трапилися з усією країною, однак усі вони лише зміцнили команду та її роботу над розвитком освітньої сфери в Україні.

Як пройшла конференція 'Teaching Beyond: From Techniques to Efficacy'?

Програма заходу складалась із виступів трьох викладачів Grade:

  • Лідії Сімак, Young Learners Academic Director, CELTA/CELT-P/S-тренерки. Її виступ стосувався створення контекстів на уроках англійської;
  • Андрія Пігарєва, CELTA-тренера, автора курсів платформи для самоосвіти Grade University, Director of Teacher Training, викладача підготовчих курсів до міжнародних іспитів. Він розповідав про запитання на заняттях та як ними досягати певних цілей;
  • Олени Лисиці, сертифікованої викладачки Grade, CELTA-тренерки, яка розповідала про викладання англійської для дітей та підлітків і те, як у студентів цього віку розвивати критичне мислення. 

Під час виступів спікери залучали аудиторію до обговорень, коротких завдань та командної роботи. Також викладачів закликали бути активними у соцмережах, за що згодом серед тих, хто публікував світлини в Instagram, Grade розіграв пʼять курсів для навчання на платформі Grade University.

Крім того, серед усіх учасників заходу провели розіграш. Так, 3 переможці отримали стипендії по 3 000 грн для навчання на будь-якому курсі англійської або підвищення кваліфікації викладачів у Grade.

Попри небезпеку, викладацьке комʼюніті продовжує рости: команда Grade намагається створювати умови, де педагоги могли б розширювати свої межі та підвищувати рівень викладання.

'Teaching Beyond: From Techniques to Efficacy' показала, що навіть під час війни вчителі зацікавлені у розвитку. Тому для освітнього центру важливо підтримувати тих, хто змінює освітню сферу в Україні на краще.

«Ми повинні йти далі, розвиватися і, звісно, таким чином підтримувати нашу країну. Влаштовуючи подібні івенти, ми надихаємось і надихаємо велику кількість людей. Завдяки таким заходам ми всі розуміємо, що потрібні одне одному: як колеги і як люди», — Олексій Зінченко, CEO Grade Education Centre.

До кінця 2023 року в Grade ще заплановані воркшопи для викладачів. А от великі конференції, які зберуть десятки професіоналів, плануються вже на наступний 2024 рік. Таким чином компанія продовжує розбудовувати сучасну систему освіти та допомагає українцям досягати більшого зі знанням англійської мови.

2164
Events
Community
Videos
About Us