Розробка айдентики та дизайн упаковки для олії Sanoli

Олія конопляна, гарбузова, лляна, кунжутна, гірчична, арахісова, кокосова, розторопші, чорного кмина, рижію, мигдалю та з волоського горіху. Усе це ви чули, проте не куштували. Ми продегустували - нам сподобалось, сподобається і вам!

ЩО БУЛО ЗРОБЛЕНО?

Бренд був створений з нуля. Ми провели дослідження, розробли логотип та дизайн етикеток.

SANOLI - це бренд натуральних олій холодного віджиму, які допоможуть покращити ваше здоров'я, мають цілий комплекс вітамінів та зроблять будь-яку страву унікальною на смак.

У лінійці олій є: лляна, кунжутна, гірчична, арахісова, конопляна, гарбузова, кокосова, олія розторопші, чорного кмина, рижію, мигдалю та з волоського горіху.

ЯКІ ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ СТАВИВ КЛІЄНТ?

Разом з клієнтом ми сформували ціль - розробити айдентику і створити продукт, який буде виділятися на полицях супермаркету.

Перед створенням бренду ми зробили аналіз продукції конкурентів в супермаркеті та виділили бренд серед усіх інших за допомогою кольорової гами та асоціації цих кольорів з продуктами.


ІДЕЯ ТА РІШЕННЯ:

Ідея полягала в тому, щоб кожному продукту присвоїти колір, який максимально наближений до кольору рослини з якої робиться олія.І таким чином ми розробили етикетки для пляшок,які ідентифікуються кольором і відрізняються одна від одної за видами олій.

Логотип складається з двох крапель олії, що формують між ним букву S - першу букву бренду.

SANOLI виділяється на полицях супермаркету, адже дизайн упаковки є невід'ємною частиною успішного продукту.

Підібрані кольори відображають асоціації продуктів з яких добувають олії.

Для клієнта ми створили 2 варіанта дизайну пляшок олії. Один більш мінімалістичний в поєднанні двох класичних кольорів чорного та бежевого з вираженою графікою.

Виробник вибрав варіант поєднання класичного малюнку з кольоровими акцентами, що робить дизайн сучасним та універсальним для аудиторії різного віку.

В результаті ми отримали простий логотип та яскраві етикетки олії, які досить добре виділяються на полицях супермаркетів і привертають увагу споживача.

Смакуйте натуральне!

2111