Розробка бренду шоколадних солодощів WANDER

Рідкісні какао-боби з екзотичних куточків планети долають тисячі кілометрів, перш ніж стати основою ексклюзивних авторських солодощів. Кожна цукерка чи шоколадна плитка — ніби солодкий сувенір, що своєю формою й наповненням переносить нас до дивовижних країн «шоколадного поясу». Або й не тільки (і не стільки) туди…

Завдання

Створити преміальний бренд шоколадних солодощів, що дарують не просто унікальний смак, а й унікальний досвід.

Рішення

Ідея

Одне було зрозуміло одразу: перед нами — солодощі з сенсом. Про що вони? Про подорож, про відкриття, про автентику, про маршрут, про… пошук?!

Так народилася назва WANDER, що поєднала в собі блукання, відкритість до нових вражень і вміння помічати дива.

А з назвою прийшов і відповідний образ — компас як метафора свободи у прокладанні власного шляху.

На цьому фундаменті ми побудували платформу бренду:

WANDER — це символ концентрованого досвіду, який ми здобуваємо, мандруючи назовні у світ і водночас всередину себе.

Айдентика

Створюючи логотип, ми надихалися вінтажними компасами: звідси стилістика декоративного елемента і шрифтова частина, що відсилає до форми літер, які позначають сторони світу.

Відчуття масштабності додає дескриптор Your Chocolate Journey, виконаний масивним, стійким шрифтом.

Упаковка

Ми створили для WANDER модульну адаптивну упаковку — тизер того, що чекає всередині. На ній ми метафорично окреслили захоплюючі враження, використавши назву, підназву та опис продукту як елементи сторітелінгу. Решту домалює фантазія і смак — і в кожного він буде свій.

Сайт

Найлегший спосіб відправитись у солодку мандрівку — зайти на сайт WANDER. Тут ми розповіли про філософію бренду й унікальні особливості солодощів та реалізували модуль інтернет-магазину зі зручним фільтром за категоріями.

Залишилося звіритися з внутрішнім компасом та обрати найближчий серцю маршрут :)

Результат 

Завдяки комплексному підходу ми створили унікальний гедоністичний бренд шоколадних солодощів. Що не взяти до рук — усе виглядає як ексклюзивний презент, назва й вигляд якого переконують: усередині — особливе відкриття і враження.

Наша айдентика живе не лише на упаковках — вона також лягла в основу дизайну кафе-бутика WANDER, який уже перші відвідувачі назвали одним із найавтентичніших закладів міста.

Можна завітати туди, а можна — зануритися у світ шоколаду на сайті, звідки ніби от-от долине запах какао-бобів і який так і затягує полювати на яскраві враження.

Посилання на джерело


2360