Розробка інформаційної кампанії для ВООЗ

Рік: 2021 Локація: Україна Сфера: Охорона здоров'я

WHO

спеціалізована установа Організації об'єднаних націй, яка опікується проблемами охорони здоров'я у світі.

Що таке Керівні настанови ВООЗ і ГРЕЙД?

Керівні настанови ВООЗ та підхід ГРЕЙД до оцінки з'ясовності доказових даних, розроблені для покращення системи лікування окремих хвороб, згідно з останніми дослідженнями та відкриттями у сфері медицини

Виклики

  1. Уявлення ЦА про протоколи лікування, як про непотрібні офіційні документи, які не мають практичного застосування
  2. Необхідність охопити широку аудиторію, пов'язану з медициною, але яка поділяється на багато сегментів та потребує різних підходів в комунікації
  3. Перетворити великий масив інформації професійно-медичного характеру в зрозумілу комунікацію для кожного сегменту ЦА. Мета комунікації - ознайомити з рекомендаціями від ВООЗ та ГРЕЙД.

Аудиторія та точки болю

  • Лікарі, медичні співробітники ставляться до протоколу, як до формального документа. Не сприймають його, як корисне джерело інформації та інструкцію, якою необхідно користуватися.
  • Медичні асоціації та ГО інформують про новини в медичній сфері та є майданчиками для обміну досвіду між лікарями. Зазвичай акцентують увагу на успішних кейсах окремих відомих представників медицини, а не на рекомендаціях ВООЗ.
  • Міністерство та Національна служби охорони здоров'я співпрацюють з протоколами та документами ВООЗ з формальної сторони, але розуміють, що теорія залишається на папері, а практика може відрізнятися від офіційних документів.
  • У студентів-медиків ставлення до протоколу формують викладачі та лікарів, з якими вони спілкуються. Молодь у медичних ВНЗ вивчає протоколи, як складові навчальної програми.

Рішення

  1. Розробили ключові меседжі для комунікації відповідно до кожної аудиторії.
  2. Врахували канали поширення та формати розміщення.
  3. Обрали метрики для оцінки ефективності.

Стратегія просування

Оскільки клієнтом було поставлене завдання охопити велику частку аудиторії, дотичної до медичної сфери, ми прийняли рішення сегментувати ЦА та розробити окрему комунікацію для кожного сегменту. Проте, акцент залишався на платформі навчання.

Візуальна складова комунікації

Було створено 5 віжуалів для комунікації з ЦА з різними ключовими повідомленнями:


Адаптація освітніх матеріалів

В рамках кампанії був здійснений переклад та озвучка відеоматеріалу про оновлені протоколи, оформлених у навчальних курс. Освітній контент складається з 7 відео з спікером Хольгердом Шюнеманом, співочільником робочої групи ГРЕЙД.


1643