Розробка лендингу для тренінгу з профайлінгу

Клієнт – компанія, яка організовує тренінги з профайлінгу. Профайлінг - це набір психологічних методів оцінки та прогнозування поведінки людини на основі її зовнішності, мови, жестів, емоцій та інших ознак. Це достатній новий напрямок у психології, тому звичайні користувачі часто не розуміють, про що йдеться.

Завдання:

У клієнта була сторінка, присвячена тренінгу на сайті, але інформація на ній не відповідала на запитання користувачів та не розкривала цінність навчання. Нам необхідно було розробити новий дизайн лендингу, зробити його зрозумілим та зручним для користувачів.

Складнощі:

  • Складна тема тренінгу, звичайні користувачі не розуміли, що таке профайлінг.
  • Різна цільова аудиторія: від студентів, які проходять тренінги для саморозвитку, до підприємців, які керують бізнесом та наймають топ-менеджерів
  • Відсутність фірмового стилю та певних колірних пріоритетів у клієнта

Для того, щоб поринути у тему профайлінгу, наш співробітник пройшов тренінг, а також ми вивчили найкращі практики на ринку освітніх продуктів.

Рішення:

  • 2 дизайн концепції: більш сучасна і яскрава, з безліччю графіки та більш стримана, класична, з використанням фотографій. Обрали першу.
  • 3D та FLAT: поєднали два стилі ілюстрацій в одному сайті — 3D для основних блоків та FLAT ілюстрації для оповідальних блоків.
  • Кольори та форми: підібрали кольори, що добре поєднуються: стриманий синьо-графітовий і яскравий рожевий.

Типографіка: 

Основний шрифт – Raleway.

Він легко читається, тому він підходить для основного тексту. У насиченому вигляді він чудово привертає увагу, тому підходить для заголовків.


Ілюстрації:

Використовуючи яскраві та динамічні 3D-фігури, що ілюструють типи людей, змогли передати основну тему тренінгу – профайлінг. Ми їх анімували й змусили весело кружляти на першому екрані. Також за допомогою фігур показали, кому підійде наш курс.

Додаючи FLAT ілюстрації, ми прагнули розбавити «важкі» блоки з 3D-ілюстраціями, при цьому не сильно відволікаючи користувача від важливого тексту.

Відгук:

Ми не очікували, що про нас можна так цікаво та круто розповісти. Завдяки акцентам, кольорам, ілюстраціям студенти нам почали ставити менше запитань.
396