Розробка логотипу і фірмового стилю для компанії White Sharks

Розробка логотипу і фірмового стилю для компанії White Sharks

Brave Branding розробили логотип служби комерційного наїйму, по большій мірі, орієнтований на підбір топ-менеджменту. 

Даний кейс познайомить з корпоративним стилем компанії White Sharks, яке включає цілий комплекс візуальних і текстових компонентів, таких як логотип, шрифти і фірмова графіка.

ЛОГОТИП ОСНОВНИЙ ВАРІАНТ

Основний варіант логотипу складається із знаку і текстового написання назви компанії рядковими латинськими буквами — white sharks. Логотип використовується в один колір. Шрифтова частина логотипу на англійській, для міжнародних комунікацій.

Логотип та фірмовій стиль був успішно інтегрований в серпні 2018 року.  Створення сайту компанії та повне впровадження фірмового стилю заплановане на січень 2019 року.


Основний варіант логотипу в білому кольорі розміщується на кольорових і темних фонах. Допускається прозорість, не менше 50 %

СЕМАНТИКА ЗНАКУ

В знаці логотипу одночасно вгадуються: W — перша буква назви компанії, контури гострих куточків білого коміра сорочки і спиний плавник хижої білої акули.

ПРИНЦИПИ ПОБУДОВИ ОСНОВНОГО ЛОГОТИПУ

У знаці основного логотипу, елемент «плавник» будується на основі двох окружностей прив'язаних до осі, якою служить діагональна лінія напрямної знаку і першої букви текстового написання white sharks.

ОХОРОННЕ ПОЛЕ

Для забезпечення впізнанності і правильного сприйняття логотипу, при його відтворенні на різних носіях, слід керуватися правилом охоронного поля. 

МІНІМАЛЬНІ РОЗМІРИ

НОСІЇ

У цьому розділі показані візуальні приклади розміщення, нанесення і відтворення логотипу і його форми в різних матеріалах і рекламних поверхнях різних носіїв і елементів фірмового стилю.


1409