Розробка онлайн-магазину для продажу сонцезахисних окулярів бренду Polaroid

Intertech для представників бренду Polaroid в Україні

Завдання

Клієнт звернувся до компанії Intertech для реалізації стильного, простого у використанні швидкодіючого онлайн-магазину для продажу сонцезахисних окулярів бренду Polaroid.

Перед нами було поставлено завдання реалізувати інтернет-магазин, який, незважаючи на великий товарний асортимент та великий функціонал, має залишатися оптимізованим та швидким.

Реалізація

E-commerce одна з головних спеціалізацій компанії INTERTECH, зі значним досвідом у розробці онлайн-магазинів. Завдяки цьому наша компанія розробила онлайн-магазин, в якому за допомогою гнучких фільтрів та зручної логіки сортування можна швидко підібрати необхідну модель окулярів.

У процесі розробки було реалізовано такий функціонал, як:

  • Реалізація адаптивності сайту;
  • Створення зручної та простої адміністративної панелі для керування магазином;
  • Синхронізація товарів із 1С;
  • Розробка особистого кабінету з функцією швидкого входу за допомогою соціальних мереж, пошти, мобільного телефону;
  • Онлайн-оплата Liqpay та віртуальний склад.

Каталог 

Каталог в онлайн-магазині поділений на дві частини, а саме: каталог сонцезахисних окулярів та каталог оптичних оправ. Даний поділ дозволяє покупцям сфокусувати свою увагу на групі товару, що їх цікавить.

У каталозі зображено велику кількість фільтрів, які взаємопов'язані між собою. Завдяки функціональному фільтруванню, користувачі можуть максимально точно підібрати необхідну модель.

Для забезпечення максимально гнучкої системи пошуку продукції, що цікавить, було реалізовано сортування за такими критеріями: за новинками, спочатку акційні товари або хіти продажів, спочатку відобразити дорогі або недорогі товари, а також за алфавітом.

Колекції

У розділі "Колекції" користувачі сайту можуть вивчити всі колекції бренду. Перейшовши на сторінку однієї колекції, відображається детальна інформація про неї, а також список товарів, які належать до обраної колекції. 

Історії

Дуже цікавий до прочитання розділ Історії складається з багатьох корисних статей, які зацікавлять, ми впевнені, всіх користувачів сайту.

На сторінці кожної історії можна не лише прочитати корисну інформацію, а й побачити список товарів, які підходять для інформації у статті.

Результат

В результаті клієнт отримав онлайн магазин, який повністю відповідав його очікуванням та вимогам. А всі користувачі тепер можуть швидко та інтуїтивно зрозуміло придбати окуляри чи оправи улюбленого бренду Polaroid.

Відгук

Роботою компанії Intertech залишилися задоволені. За 9 місяців розробили з 0 і запустили 2 інтернет магазини. Співробітники компанії швидко реагують на питання, що виникають в роботі, а також досить швидко виправляють виникаючі помилки. Результатом співпраці ми задоволені та готові віддавати у роботу нові проекти компанії Intertech.

— Володимир Івашко, представник компанії.


2261