Розробка промосайту для бренду рюкзаків Kite

Kite — відомий німецький бренд трендових рюкзаків для школярів та молоді. Один із принципів бренду — бути завжди на гребені модної хвилі. В національній промокампанії #KiteBeOriginal, присвяченій виходу колекції-2018, бренд закликає покоління Z сміливо демонструвати свою оригінальність.

Завдання

Розробити фановий промосайт із активацією, який приверне увагу цільової аудиторії та мотивуватиме взяти участь у конкурсі, щоб виграти круті подарунки від Kite.

Рішення

«Будь оригінальним — це круто»: таке гасло активації, в рамках якої учасники показують, що вони роблять круто. Отже, нам потрібно було показати вихід за рамки для покоління, яке й так найбільш чутливе до трендів.

У такій ситуації яскравості не буває забагато: ми придумали динамічний дизайн у стилі memphis, щоб підкреслити сміливість та унікальність кожного учасника.

За правилами активації учаснику потрібно завантажити своє фото, додати на нього напис та зробити шер у соціальній мережі — для цього ми розробили зручний функціонал. А щоб клієнт міг самостійно керувати довгостроковим промо — створили адмінку з усіма необхідними інструментами.

Вийшов стильний та яскравий промосайт, який надихає бути оригінальним!


2349