Розробка сайту для логістичної компанії

Рівень конкуренції у сфері міжнародних перевезень — високий, тому компаніям необхідно вирізнятися серед конкурентів. Сайт чудово виконує це завдання, адже описує послуги компанії, показує експертність, переваги та відгуки клієнтів, що підвищує рівень довіри.

Клієнт: транспортно-логістична компанія повного циклу.

Послуга: розробка сайту "під ключ"

Завдання:

  • розробка сайту з нуля, з унікальним дизайном;
  • написання контенту;
  • базова SEO-оптимізація.

Сайт для логістичної компанії допомагає налагодити комунікацію з клієнтом та зняти навантаження з менеджерів. Адже потенційний клієнт, залишаючи заявку на сайті, відразу вказує бажаний тип перевезення та направлення. А менеджер може надати вже більш детальну інформацію для даного клієнта під час дзвінка.

Перед нами було завдання розробити сайт для логістичної компанії з Одеси. На старті проекту у нас був логотип, заповнений бриф від клієнта та перелік послуг.

Сайт вирішили робити у світлих тонах та використати контрастні кольори з логотипа. Особливу увагу приділили адаптивності та мобільній версії, оскільки за статистикою понад 50% трафіку – з мобільних пристроїв.

Відразу продумали структуру, оптимальну для SEO-просування, адже постійно використовувати платні джерела трафіку дуже дорого з довгостроковою перспективою.

Розділили послуги сайту на основні та додаткові. Основні — це типи перевезень: Ж/Д, авто, авіа, море. Додаткові: всі супутні послуги, такі як митне оформлення, експедирування, страхування тощо.

Ось що вийшло у результаті.


965