Розробка сайту для юридичної компанії

Про клієнта DLS Group – українська юридична компанія, що надає послуги для бізнесу і приватних осіб. Відомі в колі юристів через свою експертизу та правильно побудовану роботу в компанії.

Поставлені завдання

  • Розробка нового сайту зі стильним дизайном для презентації послуг і можливостей компанії.
  • Базова SEO-оптимізація
  • Налаштування аналітики, інтеграція з AmoCRM

Труднощі

Від того, наскільки зрозумілим і цікавим буде сайт компанії залежить її успіх в діджитал середовищі. Старий сайт був перевантажений текстами і мав складну структуру. Через це він завантажувався довго і був незрозумілий користувачу.

Результат

Ми провели дослідження ринку юридичних послуг у пошуках кращих практик. У підсумку обрали мінімалістичний дизайн з декількома акцентними елементами.

Також запропонували структуру сторінок, яка дозволила впорядкувати текст, супроводити його ілюстраціями. Завдяки оптимізації, сайт швидко завантажується.

Основні елементи сайту:

  • Головна сторінка з професійним дизайном і продуманими текстами, також показані кращі практики, фахівці і клієнти.
  • Сторінки з послугами (практиками). Кожна сторінка — це продумана структура, охайний переконливий дизайн, кейси в даній практиці і форма для запиту на консультацію.
  • Блог — це можливість показати експертизу і отримати клієнтів, не вкладаючи бюджет на рекламу по комерційним запитам.
  • Кейси — реально описані ситуації і етапи їх вирішення. Показує спеціалізацію компанії.

Рекомендації

Для юридичної компанії дуже важливо мати стильний і грамотно пропрацьований сайт для презентації своїх послуг. Тут не обійтися невеликим лендінгом.

Щоб сайт вийшов якісним рекомендуємо: вивчити кращі сайти на ринку, перейняти у них найефективніші елементи, додати свої унікальні розробки, ретельно продумати головну сторінку, сторінку з послугами, блог і кейси.

Ефективний веб-сайт допоможе виграти у конкурентній гонці.

2662