Нова бренд-айдентика, вебсайт та редизайн особистого кабінету для фінтех компанії Bill_line

Bill_line — платіжна система для онлайн-бізнесу. Команда обслуговує інтернет-магазини, банки, ігрові платформи та інші майданчики з онлайн-платежами. Для клієнтів компанія надає особистий кабінет користувача: з аналітикою по платежам, валютам та продукції. На основі цього клієнт формує звітність.

Завдання

Сайт Bill_line давно не оновлювали: логотип та візуал застаріли. А налаштування особистого кабінету важко давались навіть постійним клієнтам. Нам поставили завдання — привести сайт до рівня сучасних платіжних систем та спростити кабінет користувача.

Колеги з іншої фінтех компанії рекомендували оновити сайт разом з Goodface. Ми переглянули роботи на сайті агентства і залишились у захваті від візуалу. Тому вирішили довірити проєкт Goodface.»

Максим Бороненко, CDBO Bill_line

Стратегія проєкту

Процес

Ми провели воркшоп, щоб сформулювати задачі проєкту та дізнатись побажання клієнта. Під час розмови виявили, що компанія не має сформованої бренд стратегії на ринку.

Тож роботу необхідно було починати з дослідження.

Далі ми розробили стратегію проєкту:

  1. Проаналізувати конкурентів на ринку платіжних систем. Виробити концепцію бренд айдентики, яка відповідає потребам потенційних клієнтів та вирізняє компанію серед конкурентів.
  2. Розробити айдентику. Створити логотип, який відображає концепцію роботи компанії.
  3. Створити вайрфрейми. Узгодити структуру майбутнього сайту.
  4. Створити дизайн сайту, фронтент та бекенд реалізацію.
  5. Переосмислити та зробити редизайн кабінету мерчанта.

Я дуже прискіпливий до деталей. Щоб довести сайт до результату, Goodface створили ефективний робочий механізм. Стратегію узгоджували через щотижневі дзвінки. А покрокові рішення обговорювали в чаті.»

Максим Бороненко, CDBO Bill_line

Лого та айдентика

Логотип компанії був дуже громіздким: переповнення елементів, об’ємний малюнок. Ми проаналізували ринок конкурентів, виявили загальні ознаки: шрифтові логотипи, спрощення.

Компанії надають складні платіжні рішення, тому тренд дизайну прямує на шляху полегшення. Компанії створюють такі логотипи, щоб запам’ятатись користувачам з першого погляду. Клієнт отримав результати роботи з концептами в презентації.

Концепти

Ми створили кілька концептів з шрифтової назви компанії та лінії — провідного елементу логотипу. Лінія в концептах символізує частину назви компанії – Bill_Line.

Порадившись з клієнтом, використали два. Спочатку користувач бачить перший логотип — з прямою лінією (Bill_line). А згодом лінія за допомогою моушн-дизайну округлюється. Це символізує посмішку, основну ідею нового позиціонування — client care.

Рішення 

Так ми виконали два важливих завдання: спростили логотип, залишивши фірмові елементи: та адаптували лого під принципи роботи проєкту — доброзичливість та клієнтоорієнтованість (додавши посмішку в концепт).

Зараз логотип виглядає на рівні міжнародних конкурентів, і в той же час — адаптований під тренди.

Розробка сайту

Дизайн сторінок сайту Bill_line продовжує концепцію айдентики. Ми використали кольори логотипу та лаконічність. Інтерактивним елементам додали стилізацію моушн-дизайні.

Особливість моушн-дизайну — при слабкому фронт-енд рішенні він навантажує сайт. Через це користувачі довго очікують сторінку, або можуть закрити вкладку — не дочекавшись і першого екрану.

В кожному нашому проєкті моушн-дизайн — перевага, а не перепона. Наш відділ фронт-енд розробки досягає швидкості завантаження в 98-99 зі 100 за Google Page Speed. Тому частіше ми додаємо анімації через програмування, а не використовуємо відео.

Дизайн сторінок

На кожній сторінці сайт знайомить користувача з можливостями компанії Bill_line. З першого екрану адаптує клієнта до використання сайту, розповідає про основні функції, безпеку та використання кабінету.

Окреме побажання клієнта — створити та стилізувати сторінку для підключення API для сайтів користувачів. Ми розмістили детальну та зручну інструкцію з налаштування та підключення коду.

Кабінет користувача

Щоб адаптувати інтерфейс під потреби клієнтів та сучасні діджитал-традиції, запропонували клієнту нову концепцію UX/UI дизайну.

Минулий кабінет був заважким і не інтуїтивним. Інтерфейс не допомагав, а навантажував клієнтів. Наприклад, важко пройти процедуру реєстраці. А в кабінеті не було підказок, як керувати аналітикою та звітами. Самі аналітичні дані нагромаджені в купу — треба добре розуміти інтерфейс, щоб оперувати параметрами звітності.

Інтуїтивний інтерфейс

На кожному етапі керування кабінетом сайт дає підказки — для чого ця функція та як її правильно використовувати. Реєстрацію спростили до головної сторінки, де під кожним рядком винесли пояснення — яку інформацію потрібно ввести.

Дашборд

Також ми створили концепт дашборду. На ньому лаконічно та зрозуміло розмістили інформацію — без перевантаження зайвими елементами. Новачок одразу після реєстрації зміг інтуїтивно зрозуміти, для чого цей дашборд і якими даними оперує.

UX/UI кожної сторінки продумали до деталей. Наприклад, для реєстрації створили початкове вікно з підказками, сторінку підтвердження, зміни та відновлення паролю. Презентували екрани клієнтові у Figma.

Результати

Результатом цього проєкту став оновлений презентаційний сайт та зручний кабінет користувача. Продукт адаптований до потреб користувачів та трендів фінтех-індустрії.

Сучасний лого та бренд айдентика

Бренд айдентика та стилізація сайту відповідають сучасним уявленням про якість платіжної системи. Зосередили увагу на зручності, клієнтоорієнтованості та безпеці роботи з Bill_line.

Оновлений презентаційний сайт

Новий сайт простий та зручний до використання. На кожній сторінці продумали інтерактивні підказки та інструкції, щоб нові користувачі змогли працювати без технічної підтримки, або з мінімальними консультаціями.

Особистий кабінет користувача

Постійні користувачі говорять про позитивні зміни: в кабінеті легко відслідковувати аналітику, формувати звітність для бізнесу. Це помітили і нові клієнти, які не знайомились з продуктом Bill_line раніше. А наразі користуються сайтом щодня.

Відгук клієнта

Мені дуже сподобалось працювати з командою Goodface. В агентства великий досвід у фінтех — це ринкова ніша з великою кількістю нюансів. Їх треба не лише дотримуватись, а й розуміти. Команда завжди була на зв’язку, багато слухала та пропонувала вдалі рішення. За декілька кроків ми створили продукт, який задовольняє нашу загальну бізнес-стратегію та потреби клієнтів. Окремо хочу відмітити інтерфейс кабінету користувача: під час знайомства, нові клієнти оцінюють сучасність та простоту дизайну інтерфейсу. 

Максим Бороненко, CDBO Bill_line


Посилання

Сайт: billine.goodface.com.ua Більше наших робіт: goodface.agency/uk/work

2184