Розроблення корпоративного журналу Dictum Magazine

Ми раді презентувати вам наш кейс: «Dictum Magazine — спеціалізоване корпоративне видання для клієнтів і партнерів юридичної компанії Dictum»

Корпоративний журнал — це досить традиційний спосіб комунікації, а в часи диджиталізації він вдало замінює друк брошур і зайвої поліграфії. Таке видання є гарним способом передати всі перемоги та досягнення компанії, презентувати експертність і розповісти про успішні кейси.

Завдання проєкту:

Створити номер, в якому ми покажемо всі здобутки компанії Dictum у 2020 році та до створення якого долучимо партнерів і клієнтів компанії. Друковане видання має доповнювати зустрічі юристів із клієнтами та розповсюджуватися через партнерські організації та компанії. 

Яке рішення було запропоновано:

Створення концепції та плану випуску

Ми розробили номер, концепцією якого стало розкриття історії податкових ініціатив компанії.

Хедлайнером випуску став захід "The Big Tax Talks — податкову конференцію для бізнесу", який провела Юридична компанія Dictum.

Ми обробили тексти статей і літературно відредагували інтерв'ю.

У кожного з учасників заходу Світлана Мороз взяла інтерв'ю, яке продовжувало їхній виступ. Експерти поділилися практичними секретами, лайфхаками з вирішення податкових питань і досвідом з власного життя.

Візуалізація сторінок з темою випуску «The Big Tax Talks — податкова конференція для бізнесу»
Візуалізація сторінки з інтерв'ю з Русланом Солнцевим, аудитором, старшим партнером компанії Auditor GROUP

Додатково випуск журналу включає спеціалізовані інтерв'ю в рамках проєкту компанії "Dictum_Talks" з власниками та топменеджерами компаній-клієнтів — Едуардом Вайнорісом, СЕО та Co-Owner імпортера сиропів й обладнання для бару ProBar і Катериною Тімакіною, власницею магазину-ательє ділового одягу KT Suits & Services, а партнером номеру стала ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу».

Візуалізація сторінки з інтерв'ю з Катериною Тімакіною, власницею магазину-ательє ділового одягу KT Suits & Services
Візуалізація сторінки з інтерв'ю з Едуардом Вайнорісом, СЕО та Co-Owner імпортера сиропів й обладнання для бару ProBar

Для залучення уваги читачів ми розробили юридичний кросворд, призом в якому стала колекція срібних монет, що була створена Світланою Мороз, керуючим партнером Юридичної компанії Dictum, спільно з Юрієм Манько, власником ювелірного бренду Manko Jewelry, у рамках проєкту компанії «купуйусвоїх».

Візуалізація юридичного кросворду у журналі DICTUM Magazine 
Світлана Мороз, керуючий партнер Dictum та Юрій Манько, власник Manko Jewelry

Розроблення стилю та дизайн-оформлення

Для розроблення дизайну журналу ми використовували корпоративні кольори та стиль компанії.

Обкладинка включає теми випуску, а зі зворотного боку — ми розмістили банер партнерів журналу ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу».

Обкладинка корпоративного журналу Dictum Magazine
Корпоративні кольори компанії Dictum

Супровід друку

Після погодження всіх деталей ми підготували журнал до друку в нашій партнерській типографії, яка й надрукувала перший наклад.

Як використовується видання:

Ми створили Telegram-канал про журнал Dictum Magazine, де учасники можуть завантажити випуск.

Упродовж тижня ми публікуємо новини з окремими статтями та інтерв'ю з власниками та топменеджерами бізнесу, податковими експертами, юристами.

Друковане видання розповсюджується серед клієнтів і партнерів Dictum, під час зустрічей в офісі Dictum і через партнерську мережу ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу».


2330