SEO кейс AndaSeat.ua: Як ми отримали 10.7% конверсійного трафіку з Google?

Про проект:

AndaSeat - український виробник крісел, представлений онлайн на власному сайті та маркетплейсах. Компанію засновано у 2007 році та більшість роботи зосереджено на вивченні та дослідженні ергономіки людини для розробки крісел для кіберспортсменів і не тільки.

Завдання:

Глобально ми отримали завдання провести SEO аудит та розробити стратегію розвитку з покроковим впровадженням. Покроково ми прийшли до того, що потрібно оптимізувати категорійні сторінки, на які клієнт хоче отримувати трафік.

Рішення

Спершу ми провели аудит поточного стану проекту, чи є органічний трафік, як ранжуються сторінки та по яким запитам (до речі, про аудит розповімо окремо, як робимо і що в результаті отримує клієнт). Далі вже розробили стратегію як же ефективно оптимізувати сайт, а саме категорійні сторінки, та яким чином отримувати постійний органічний потік користувачів на сайт.

В рамках проекту провели базову On-Page SEO оптимізацію, яка включає в себе:

  • Інтеграція Google Search Console;
  • Підбір основних ключових слів до 6 сторінок;
  • Написання відповідних мета-заголовків та описів для ваших сторінок;
  • Створення мета тегів до 6 сторінок;
  • Написання персоналізованого SEO контенту до 1800 слів, з використанням ключових слів;
  • Інструкції щодо оновлення;
  • Планування конкурентної стратегії SEO;
  • Внутрішня перелінковка,встановлення відповідної ієрархії для поліпшення навігації на сайті

Вже за перший місяць отримали результат! Отримали не лише приріст переглядів, але й реальні кліки по комерційним запитам, а також змогли потрапити по ним в результати пошуку. По більшості таких запитів проект знаходиться на топ 20 позиціях.

А ось і про перегляди та кліки. В Google Search Console маємо чудові результати по невеликій групі категорійних сторінок (і це ж ще не весь трафік сайту!)

Результати

В результаті ми почали отримувати сесії з пошукової системи Google, відсотково 53% нових користувачів приходять саме з пошуку. Найголовніше: конверсія в дії клієнтів з трафіку Google по сайту 10.7%. Під діями (Google Analytics events) ми розуміємо: покупки, додавання в карту, початок чекауту. Варто зауважити, що це тільки проміжні результати у досягненні поставлених цілей, адже проект розвивається, і ми продовжуємо бачити позитивну динаміку в рості органічного трафіку та зміцненні позицій по пошуковим запитам.

88