ЩАСТЯ ЗАВИСНУТИ

«Щасливий день» — це цілий день безкоштовного інтернету та балачок раз на тиждень. Підключай та зависай. Київстар попросив нас розказати про це молодим містянам. Таким, як от ми з вами, що не дуже вірять рекламі та різному бла-бла.

Ми побачили, що промо телекому в Україні — здебільшого сухе і беземоційне. Ще й скупе на прикольні образи. Кого ж це зачепить?

                               Мова молоді — візуал

Тож замість вмовлянь і переконань ми шукали один точний образ, яскравий, але інтелігентний, що буде не лише демонструвати наш меседж, але й фізично передавати відчуття Щасливого Дня з Київстар.

Коли пірнаєш у контент-цунамі, не озираючись на годинник, і світ навколо ніби зависає. Все зупиняється ... і ось вже немає нічого, окрім тебе і твого смартфона. Знайомо?

                                            стоп світ

Саме це відчуття ми візуалізували в нашому ролику. Головне: світ, що «завис», виглядає гіпер- реалістично, пропрацьовано до дрібнички.

Фізика, динаміка, світло, образи (це, до речі, справжні акробати, що цілісінький день літали під стелею) — наче кадр з фільму Нолана. Все, аби викликати і передати те відчуття, коли просто ставиш планету на паузу.

Наш перший Київстар-експірієнс дав зрозуміти — телеком жадає образів та емоцій. Це й стане нашою суперфішкою, аби повернути бренду славу найсердечнішого з мобільних операторів.

                                  Щасливі результати

  • 4 млн підключень (вдвічі перевищили очікування)
  • Раніше 20% абонентів Київстар не користувалися інтернетом, тепер третина з них стали дата-юзерами
  • Загальна динаміка користування виявилась значно вищою за заплановану: кількість активних користувачів збільшилась на 100% (показники MAU | DAU)


132