“Щоб були сили для великих справ” або як українці разом із SOCAR нагодували працівників швидких та ДСНС

Ми щодня дякуємо нашим ЗСУ за можливість продовжувати життя, бачитися з рідними та просто прокидатися вранці. Українці стали практично супергероями: ми можемо за тиждень зібрати на Байрактар, виграти Євробачення під час війни та заново відбудувати ціле місто.

Але важливо не забувати і про справжніх супергероїв, які щодня важко працюють та рятують життя: про працівників швидких та ДСНС. Саме для них компанія АЗК SOCAR Energy разом з OMG agency реалізували благодійну акцію, яка дозволила смачно віддячити нашим сміливим лікарям та рятувальникам.

Для SOCAR було важливо зробити ще один внесок у допомогу країні, а ми (OMG agency) були дуже раді стати частиною цієї важливої ​​ініціативи.

То ж в чому полягала суть акції? 

SOCAR створили стенди так званих “підвішених” страв. Відвідувачі, які завітали на АЗК, мали змогу купити чек на cтраву для співробітників швидких та ДСНС та залишити його на стенді. Відвідувач отримував за це безкоштовний напій, а наші герої – приємний сюрприз у вигляді смачного безкоштовного частування.

Все, що потрібно було зробити працівникам швидких та ДСНС - це відвідати АЗК SOCAR та вибрати безкоштовну страву на стенді.

Щоб про цю акцію дізналося якнайбільше людей, наше агентство реалізувало масштабну influence-кампанію, з метою

розповсюдити цю інформацію і серед звичайних людей, і серед працівників служб ДСНС та швидких. Перш за все, ми залучили інфлюенсерів, в тому числі талісмана Служби України з надзвичайних ситуацій - пса Патрона.

Iнфлюенсери вирушили на АЗК, відзняли весь процес “ВІД і ДО”, щоб заохотити українців робити добро, показавши як це легко.

Водночас про акцію у своїх Instagram stories розповідали лікарі, які ведуть свій особистий блог, спільнота лікарів та сам пес Патрон. Було важливо, щоб їхні колеги дізнавалися про приємності від SOCAR, приїжджали на АЗК та куштували страви.

Публікації та зйомки відбувались протягом 3 тижнів. Після першого тижня кампанії стенди вже ломилися від "підвішених" страв, а з кожним днем ​​активність тільки набирала обертів.

Працівники швидких та ДСНС отримали смачну подяку та відчули підтримку від сотень українців.

За місяць, завдяки акції, наші герої вже отримали та продовжують отримувати понад дванадцять тисяч страв. Цього виявилося навiть забагато, тому їжу передавали до шпиталів та центрів внутрішніх переселенців.

Акція від SOCAR ще раз показує, наскільки важливо українським брендам не залишатися осторонь та підтримувати тих, хто рятує наші життя щодня. Якщо кожен бренд свідомо підійде до цього питання та на постійній основі реалізовуватиме волонтерські активності, ми точно станемо непереможними.

3507