Скільки залишимо «на чай»? Наш кейс із ПриватБанком

Чайові — це показник класного обслуговування та подяка за отримані позитивні емоції. Кожна країна має власне бачення культури чайових. У США ви будете шоковані сумою, яку потрібно буде заплатити додатково. Зазвичай це сума від 15 до 20% плюс до вашого загального чека. А ще обов'язково необхідно подбати про чайові для персоналу готелю. Пам'ятаєте, як Кевін із «Сам удома 2» дав жуйку замість грошей портьє? Йому пробачили, бо він — це Кевін, а от нам навряд.

А яка ситуація в Україні? Це запитання зацікавило українське інтернет-видання bit.ua та ПриватБанк, які вирішили дослідити його разом із командою TMR. Одна з найпоширеніших причин — це відсутність готівки. Згадайте, скільки разів ви не залишали чайові, бо не мали «паперових грошей»? Але завдяки сервісу від ПриватБанку її можна легко виправити. 

Ми запропонували цікаву концепцію — розкрити це питання через ТОП 5 причин. 

За сценарієм ролика ми вирушаємо в «Найкращий ресторан», щоб поспостерігати за всією «кухнею» зсередини та показати, чому відвідувачі іноді ігнорують подяку за сервіс. Більше про кожну з причин ви можете дізнатися, переглянувши ролик на нашому каналі в YouTube.

Чайові — це не складно. Це те ж «дякую», але у гривневому вимірі. Як ми розібралися вище, зовсім не складно їх залишати, якщо ви дійсно були задоволеними. Якщо сталося навпаки, то ви завжди можете залишити свій відгук на сторінці закладу, аби персонал мав змогу виправитися та надалі робити свою роботу чітко та круто.

Команда:

Сценарист — Олександр Єльцов

VO — Дмитро Талипов

Graphic motion design — Тарас Підгірняк

Продюсер — Вероніка Панченко

Щоб бути в курсі наших нових проєктів, підписуйтесь на нас у соцмережах:

Instagram: https://www.instagram.com/twomorerows.global/

Facebook: https://www.facebook.com/twomorerows.global

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/two-more-rows/

З питань співробітництва пишіть на нашу пошту: info@twomorerows.com, або звертайтесь за номером: +38 095 351 96 95.

936