Сміливий ребрендинг для B2B компанії

Ця історія про те, що навіть серйозні B2B бренди можуть виглядати круто та сучасно.

За п’ять років український імпортер і дистриб’ютор інноваційної техніки Smart Group виріс у компанію з самостійними IT, сервісним і R&D відділами. Бізнес змістив свій фокус з дистрибуції на розробку власних IT продуктів та сервісів для B2B сегменту.

Власник відчув, що сам бренд теж потребує оновлення, тож звернувся до нас з задачею розробити нову стратегію та айдентику, які б розкрили його сильні сторони.

Наші дослідження показали, що міжнародні постачальники та українські роздрібні мережі не знають, на чому спеціалізується Smart Group, та чим вирізняється ця компанія. Таким чином, ми знайшли величезний розрив між тим, як компанія насправді працює, і тим, як партнери сприймають її.

Ми зрозуміли, що Smart Group створює круті можливості для українських роздрібних мереж, адже бере на себе R&D та всі ризики, пов’язані з імпортом нових для ринку продуктів.

З іншого боку, компанія надає унікальні умови для закордонних постачальників, адже бере на себе всі турботи про маркетинг та сервіс імпортованих товарів.

Креативним рішенням стало використати нерозкритий досі негативний простір букв «Smart Group». Це допомогло знайти нові різкі та сильні геометричні фігури, що формують логотип, брендовий візерунок та іконки продуктових категорій:

Логотип


Брендовий візерунок


Іконки продуктових категорій

Новий бренд покликаний допомогти бізнесу вийти з тіні та виглядати так само круто й сміливо, як він себе відчуває:

Бланки для документів
Візитівки
Наліпка на імпортовані компанією товари
Приклади оформлення афіш
Приклади оформлення постів

Щоб допомогти компанії запровадити нові зміни швидше й легше, ми детально описали правила користування новою айдентикою у бренд книзі:

Бренд книга

Важливою частиною ребрендингу став дизайн нового сайту з нестандартними для B2B сегменту анімаціями та прийомами: 

Дизайн сайту


2889