SMM стратегія для Bloggermall від Leletko&Pronyk

Bloggermall - нова платформа для роботи з блогерами. Нашим завданням було створити SMM стратегію. Щоб команда краще розуміла аудиторію, її потреби та основні меседжі.

Рішення

Провели дослідження з аудиторією бізнесу і глибинні інтерв'ю з блогерами. Дослідження проводимо в форматі опитування в google forms. Отримали до 50 відповідей.

Виділили основні сегменти брендів, які найчастіше співпрацюють з блогерами і визначили мотивацію кожного сегменту. Для великих компаній важливо отримати охоплення від співраці з блогерами, а ще, щоб все було юридично оформлено. Малому і середньому бізнесу потрібні продажі. 

Серед блогерів наша цільова - мікроблогери. Всі знають блогерів мільйонників, але знайти класний акаунт мікроблогера, ще той челендж. І невеликі блогери також хочуть почати співпрацювати з брендами.

Візуальна концепція

Це той випадок, коли створювали візуал без брендбуку. Адаптували дизайн, виходячи з кольорів і логотипу. Круг став основним акцентом.


Сторіс

Викликати емоції - одне з завдань комунікації, яке ставили перед собою.


Пости

Хайп та негативні історії не про нас, тому зробили акцент на користі. Детально розповіли про платформу, основні переваги.


Таргетована реклама для брендів

Основна ЦА - бренди, які хочуть почати співпрацювати з блогерами.


Таргетована реклама для блогерів

Пости таргетуються на вузьку ЦА - інфлюенсерів з невеликою кількістю підписників. Щоб на платформі з'явилися перші блогери. І далі почати співпарцю з більшими інфлюенсерами.Результати 

Команда Bloggermall отримала готові креативи для запуску реклами в соц. мережах, детальний гайд по SMM, меседжі і аватари своєї ЦА. До платформи долучилося 200 блогерів.  


1148