Соціальна кампанія інфлюенс-маркетингу з OMG agency: про важливе цікаво

Соціальна складова в маркетингу продовжує бути трендовим аспектом у сучасному бізнес-середовищі, оскільки для споживачів усе більше важать етичні та соціальні цінності у виборі продуктів чи послуг. Рекламні кампанії, які не лише просувають продукт, але й вирішують соціальні проблеми або підтримують позитивні цінності, здатні викликати глибший емоційний зв’язок зі споживачем.

Комунікаційна кампанія із соціально значущою складовою це завжди про уважне врахування суспільного контексту, ретельний підбір лідерів думок та обличчя (голосу) кампанії. Використання емпатії та автентичності, а також гумористичного ToV для полегшення сприйняття, створює відповідний вплив на цільову аудиторію. Такий підхід сприяє не лише підвищенню бренду, але й покращенню соціального клімату та створенню позитивної сприйнятливості споживачів.

Нам пощастило стати командою, що разом зі спілкою «Твій сімейний лікар» запустили масштабну інфлюенс-кампанію (більше 2млн охоплень), спрямовану на антистигматизацію людей із туберкульозом.

Про клієнта

«Твій сімейний лікар» — громадська спілка, що розвиває нову свідому культуру турботи про здоров’я за допомогою людяної, прогресивної та ефективної первинної медичної допомоги (ПМД).

Спілка об’єднує лікарські спільноти та пацієнтські організації для спільної дії в інтересах здоров’я України та має на меті формування нової культури турботи про здоров’я в українському суспільстві через зміцнення бренду професії сімейних лікарів та лікарок.

Один з інструментів громадської просвіти — інформаційні кампанії, які реалізуються спільно з партнерами в державному та громадському секторах.

Реалізація

Ми щасливі були долучитися до такої важливої кампанії, тож ретельно (як і завжди) підібрали блогерів із широкою та різноманітною аудиторією, склали план постингу та тз на розробку роликів.

Креативна концепція кампанії ґрунтується на тезі, що сміх та гумор полегшує і спрощує сприйняття важливих чи складних речей.

Висміювання застарілих установок через самоіронію, гумористичну подачу інфлюенсерами, що радо долучилися та проявили креатив, створили необхідну атмосферу тон оф войс: і цікаво, і доступно, і зрозуміло.

Насправді, легкість подачі не знижує важливості меседжу, а навпаки сприяє кращому залученню користувачів і їхнього відгуку.

Ми залучили відомих блогерів різних форматів. Наприклад, Антон Мурафа органічно інтегрував важливу інформацію у св у свій стандартний формат з оглядами квартир, завітавши до оселі лікарки-фтизіатра, що створювало додаткову довіру, адже тези звучали з уст спеціаліста.

@murafa_

За кадром прослухав лекцію на тему «Стигматизація туберкульозу в суспільстві» від провідного фтизіатра! Окрім двох нових слів дізнався, що не треба упереджено ставитись до людей з цією хворобою і в разі чого звертатись до сімейного лікаря за консультацією✨

♬ оригінальний звук - murafa

Марк Куцевалов у притаманній йому гумористичній манері комунікував про важливість обстеження.

@markizyao30

У здоровому суспільстві немає місця стигматизації туберкульозу. Місце стигматизації у 16 сторіччі. Слідкуйте за своїм здоров'ям, у мене просто не вистачить часу переживати за кожним із вас!

♬ оригінальний звук - 🌔🌑Марк Куцевалов🇺🇦

Саша Шабаліна створила ролик, де обігрувалася тема міфів та страху в легкій гумористичній подачі.

@shabalinaff

Так, це соціальна реклама))) Шкода від стигматизації підвищує шкоду від самого захворювання, адже перешкоджає ранньому виявленню та ефективному лікуванню. Тож боремось зі стигматизацією туберкульозу разом із Твій сімейний лікар✨

♬ оригінальний звук - Саша Шабаліна

Наші високі стандарти та глибину пропрацювання деталей у OMG Agency під час створення кожної маркетингової кампанії ви можете оцінити й на власному досвіді. Просто напишіть нам на pr@omgagency.me чи заповніть бриф за посиланням — і ми все зробимо на найвищому рівні.

823