SOMA — айдентика для вищої сучасної школи маркетингу


Тип дизайну: бренд-айдентика та веб-сайт

Специфіка і сфера бізнесу: освіта


«Освіта дозволяє дитині реалізувати свої здібності», — говорив Еріх Фромм. А Нельсон Мандела вважав освіту шляхом до свободи. Тому освітній проект, а ще з важливою соціальною місією — мрія для дизайн-агенції!

Всі знають, що в університет в Америці потрапити складно і дорого. Людям з бідніших сімей або складних життєвих обставин залишається тільки вчитися у професійно-технічних закладах. А перелік професій там важко назвати престижним.

А тепер уявіть, що такі діти зможуть отримати повноцінну освіту з діджитал-маркетингу! SOMA (SCHOOL OF MODERN ADVERTISING) — це не короткостроковий курс, а престижний сучасний заклад оффлайн-освіти, що допомагає дітям отримувати професію, працевлаштовуватись і відкривати можливість кращого життя.

Спочатку наш клієнт створив MVP школи, де в рамках благодійності навчали групу учнів. Їх професіоналізм оцінили навіть компанії Facebook, Dell Computers, Goldman Sachs. А після цього вирішив створити повноцінний навчальний заклад.

Серед переваг SOMA:

  • Викладачі-практики і 100% актуальних знань
  • Висока репутація. Сам засновник має 16-річний досвід цифрового маркетингу та підприємництва
  • Оффлайн-освіта, але дешевша, ніж університет.
  • Наявність наставників-викладачів, закріплених за студентами.Цілі дизайну

Наша дизайн-задача — створити презентабельну професійну айдентику закладу, яка допоможе залучати в нього кращих викладачів та студентів.

SOMA дає функціональну освіту, поєднуючи сучасний контент з традиційним фуллтайм-навчанням. Таким чином, ми даємо студентам реальні знання + атмосферу «справжньої освіти». Наша метафора — сучасний університет.Концепт

Аби виглядати як університет, ми для початку провели візуальне дослідження серед топових університетів США і визначили основні риси їх айдентики:

  • Геральдика
  • Реалізм та деталізація
  • Специфічна кольорова палітра
  • Поєднання багатьох шрифтів або композицій


Графічний прийом

Аби відтворити першу рису університету — кастомну геральдичну графіку із сучасним характером — ми використали абревіатуру назви та чотири емоційні переваги бренду. Лого – це монограма назви в геральдичній формі. Аби додати універсальності, ми розробили три варіанти композиції: розширена версія (коло), класична з назвою збоку та знак. Так ми розкрили ідею реалізму та деталізації.Колористика

Візуальне дослідження дало нам варіанти кольорів, які допоможуть нам дотриматися специфічної колірної палітри, що властива навчальним закладам.

Два кольори виявились занадто популярними в категорії (тяжко виділитися), червоний не відповідав характеру бренду. Так основним кольором став фіолетовий. В айдентиці ми розклали його на темний і світлий градієнт, щоб зробити використання кольору більш гнучким і різноманітним.


Типографіка

Аби передати ідею варіативності шрифтів, але дотримуватися стилю, ми обрали універсальний шрифт Vanitas. Він поєднує в собі класичний вигляд (контрастні елегантні літери), але у ньому немає засічок, що робить його одночасно сучасним.Створення сайту

Після створення бренд-айдентики ми перейшли до розробки сайту навчального закладу.

На цьому задачі дизайн-задача полягала в тому, щоб максимально гармонійно поєднати традиційний університетський стиль з сучасними інтерактивними елементами.

На основі айдентики і референсної концепції було прийнято рішення додавати інтерактив і взаємодію до кожного екрану, адже SOMA - це про майбутнє, розвиток, надії, поштовхи до здобуття нового досвіду, а отже сайт має бути максимально живим і динамічним.

Елементи з геральдики, які ми використовували в усіх секціях, не сприймалися окремими: один елемент переживав метаморфози і перетворювався в інший.

Разом з градієнтами та плавною зміною кольору ці перетворення якби натякають на те, що навчальний шлях — це не обов‘язково щось дуже складне і тернисте. За допомогою викладачів, як менторів, навчання буде комфортним та екологічним, а нижча ціна дозволить кожному втілити свою мрію і отримати затребувану і перспективну професію.

Ви хотіли б навчатися в такому «професійно-технічному» закладі?

Ми кайфуємо, що доступна освіта може бути такою стильною!


Підтримайте кейс на Біханс!

By League Design Agency


Команда проекту:

Дизайнер Директор: Михайло Самоваров

Тім-ліди: Юля Замятіна, Вадим Гайдай

Графічний дизайнер: Катя Іщенко

Веб-дизайнер: Анна Злонська

Проектні менеджери: Юлія Лисенко, Сергій Подобний

Маркетинг дизайн: Анна Федорович, Антон Букорос, Аліна Коваленко

1160