Сонячна надія серед війни: як ми дали голос енергонезалежній ініціативі благодійного фонду

2022 рік. Повномасштабне вторгнення. Біль та випробування для всієї країни. Але замість того, щоб здатися, українці продовжували боротися, кожен на своєму фронті. Хтось — на волонтерському, хтось — на інформаційному, а хтось — на енергетичному. Благодійний фонд Energy Act for Ukraine Foundation був створений у перші дні війни. Мета фонду — забезпечити школи, лікарні та інші соціальні установи сонячними електростанціями. В умовах, коли питання енергозалежності постало особливо гостро, місія — надважлива.

Світ мав знати про цю ініціативу, майбутні донори повинні були почути про перспективи проєкту, українцям важливо було побачити світло надії. Фонду потрібен був лише голос. І ним стала наша агенція. Як результат — зібрали 2 мільйони інфо контактів та охопили понад 300 000 користувачів у соцмережах. Як? Розказуємо далі

З ЯКИМ ВИКЛИКОМ МИ ЗІТКНУЛИСЯ?

В Україні працює понад 15 тисяч благодійних організацій, 8% — зареєстровані у квітні 2022 року у відповідь на повномасштабне вторгнення росіян. Водночас чимало ініціатив спекулюють на темі війни й таким чином зменшують рівень довіри до громадських об’єднань. Саме тому нам потрібно було не лише показати масштаб проблем з енергонезалежністю та перспективи їх вирішення, а й правильно донести аудиторії цінності та місію фонду. 

ЩО МИ ЗРОБИЛИ?

  • розробили креативну комунікаційну кампанію (key visuals, слогани та меседжі, ідеї креативних паків);
  • провели PR-активності: залучили ЗМІ та лідерів думок, організували прес захід;
  • попрацювали з соцмережами: створили креативи для рекламної кампанії та запустили таргет у Facebook, Instagram, LinkedIn і Twitter.

РЕЗУЛЬТАТИ

  • 2 559 127 інфоконтактів
  • 30 опублікованих матеріалів
  • інтеграція з 14 лідерами думок
  • 12 згадок у новинних групах в соцмережах.
  • розміщення іміджевої статті у The Village та ще 7 матеріалів на її основі
  • 365 000+ охоплення в соцмережах

Пишаємось цими результатами та прагнемо допомагати соціально значущим некомерційним ініціативам, які потребують підтримки українських і міжнародних партнерів!

НАД ПРОЄКТОМ ПРАЦЮВАЛИ:

Акаунт-менеджерки Наталія Прошина та Марія Балан

SMM-менеджери Рейзор Зеро та Ольга Квасюк

Копірайтерка Катерина Петренко

Дизайнерки Анастасія Ніколенко та Анна Загуменна

1402