Створення сайту Visual Trends 2021 для міжнародного фотобанку

Компанія Intertech розробили важливий для індустрії Depositphotos проект інформаційного сайту Visual Trends 2021.

Про клієнта

Depositphotos - це міжнародний фотобанк, який є посередником між авторами зображень та їх покупцями. На одній платформі представлені як стокові фото, так і графіки, вектори та відео.

На початку кожного року компанія реалізує сайт, у якому викладає топ трендів на наступний рік.

Над створенням трендів працювали 12 топових креативних агентств з усього світу, вони поділилися своїм баченням, у якому напрямі змінюватиметься візуальна комунікація. Основною метою було передати користувачеві творчі ідеї та геніальність даного проекту.

У 2021 році компанія Intertech брала участь у реалізації важливого для фотоіндустрії проекту, ми розробили сайт для трендів 21-го року- Visual Trends 2021.

Реалізація

Робота над сайтом Visual Trends 2021 була наповнена творчим ентузіазмом, нетривіальними ідеями та соковитими зображеннями від Depositphotos.

Наші фахівці реалізували велику кількість складної анімації, яка доповнює загальну ідею проекту та робить його "живим". Експертиза наших frontend-розробників дозволила повністю впровадити в проект усі рішення команди дизайнерів та реалізувати всі побажання замовника.

Було реалізовано:

  1. Головна сторінка, з відображенням слайдера з оригінальною анімацією та відображенням усіх трендів 2021 року.

    Головна сторінка має два варіанти відображення. Що дозволяє користувачам сайту вибрати саме той варіант, що візуально сподобається більше. Кожен із них індивідуальний та повністю відображає творчість проєкту. 

  2. Сторінка одного тренду:

    — Кожен тренд має свою палітру кольорів.;