Тигр без тигра. Новорічні подарунки клієнтам від iden.team

Щороку люди страждають від головного болю «що б такого подарувати». А ми кайфуємо — і радіємо, коли клієнти кажуть: «Такий подарунок мені могла зробити тільки одна команда…»

Кре-а-тив

Ну що тут сказати — любимо ми крафт. І крафт нас — навзаєм. На першому ж брейнштормі ми зрозуміли, що подарунком має стати щось таке, що даруватиме емоції на весь рік. А може й більше) Щось, що можна повісити на стіну. Щось, від чого не можна відірвати погляд. Щось крафтове і щось, що пахне фарбою.

Постер? Так, круто! А давайте надрукуємо його на тканині? А давайте!

Із символом цього року ви вже, напевне, знайомі й без нас. Ми не хотіли прямих асоціацій. Відійшли від тигра. Роззирнулись навкруги. Відкрили морозильник. Знайшли тигрові креветки. Закрили морозильник. Так, героями нашого постера стали тигрова креветка, тигрова лілія, камінь тигрове око, риба тигровий астронотус, птаха тигровий астрильд. А довершеним постер зробив тигровий диван (здається, навіть наш Айден став тигром, полежавши на ньому).

А що далі? Поліграфія? Як і у справі з тигром, ми не шукали легких шляхів. В одній з концепцій для клієнтів ми спробували ліногравюру та закохались у цей метод. Схожі на перший погляд зображення мають свій характер, вони переймають текстуру штампу, фарби та матеріалу, на який переводяться. І гарантують, що кожен надісланий нами подарунок буде унікальним. Як і людина, якій він адресований ;)


Продакшен

Етап 1. Ілюстрація

Малювали в Adobe Illustrator, бо дуже його любимо ♡


Етап 2. Виготовлення ліногравюри

У Вікі написано, що це метод високого друку. Це звучить круто — майже як «висока мода» :) Але для дизайнера, який вирізає штамп, означає, що чим менше ілюстрації, тим більше треба вирізати. І чим дрібніші деталі, тим складніше.

Я завжди була наполегливою, тому навіть розмір макету — А3 — мене не злякав. Складно згадати мої емоції під час роботи. Пам'ятаю, що крім лінолеуму були також порізані мої руки. Але! Жодна крапля крові не пролилася на штамп. Олександра Петраш, дизайнерка iden.team

Лайфхак для дизайнера:

Вирізаючи ліногравюру, враховуй, що зображення зі штампу віддруковується на матеріалі дзеркально.

Етап 3. Підготовка до друку

Тканина

Це мав бути 100% натуральний матеріал. Спочатку пробували льон — навіть надрукували кілька екземплярів на тканині кольору тигра. Та зрештою зупинились на трьохнитковій бавовні — через її текстуру, щільність і те, як вона поглинає фарбу.

Фарби

Червоний — то любов. Зелений — то колір очей нашого Айдена :) А коли ці фарби змішати — між ними відбувається фізика, і за правильних пропорцій ми отримали наш (та тигра) фірмовий коричневий.

Кріплення для постера

Що тут казати, для тестових зразків ми навіть посадили нашу фаундерку та креативну директорку за швейну машинку. Та зрештою, у тиражі, зупинились на двох дерев'яних планках та нитці, за яку постер можна підвісити.

Календар та способи нанесення

Здається, ми ще не казали, але вирішили додати функціональності у наш арт) І якщо ви, як і ми, вже пробували ліногравюру, то зрозумієте, що для сітки календаря її використовувати не варто)

Ми пробували переводити зображення за допомогою широкого скотчу (якщо цікаво як, напишіть нам у соцмережі, обов'язково розкажемо :).

Пробували переводити зображення за допомогою трьох різних рідин для зняття лаку та Red Dot yearbooks. Кайфанули від запаху, але результат все ще був нестабільний. Тому для календаря ми замовили кліше і... змогли перейти на наступний етап у різдвяній майстерні.

Етап 4. Друк постерів

Тепер побажайте нам сили. Посміялись? А ми серйозно) Якщо на папері штамп відбивається дуже легко, то для переведення зображення на тканину наші чоловіки докладали зусиль в усіх сенсах цього слова.

Етап 5. Пакування

Ми обклеїли новорічними привітаннями крафтові тубуси. А родзинкою у пакуванні стала листівка з нашим офісним тигром Айденом.


Айден-Санта для кожного

Крафтові подарунки краще за все дарувати, дивлячись в очі людині, для якої їх робили. Тому цього року майже всіх наших клієнтів ми вітали особисто. І це було дуже круто!


До речі, ми розігруємо два таких календарі у наших Facebook та Instagram. І будемо раді, якщо вони дістануться людині, яка дочитала цю статтю до кінця.

З Новим роком! Ваша команда iden.team

2925