TRUE дизайн для Академії Добробут

Стримана естетика з глибоким сенсом для нового проекту медичної мережі Добробут.

Як все починалось?

Медична мережа Добробут створювала новий освітній проект - Академія Добробут, який направлений на удосконалення медичної освіти за найвищими світовими стандартами.

Для True branding buro стояло завдання створити логотип, який буде нести не тільки естетичну функцію але й передавати основний посил проекту, а саме інноваційність, розвиток, поштовх у майбутнє, сучасні підходи у медичній сфері. Крім того, потрібно було розробити фірмовий стиль та гайдлайн.

Важливо, щоб простежувався зв’язок між клініками Добробут та новою академією, при цьому необхідно зберегти індивідуальність.

Як йшли до результату

Все почалося з логотипу. Створення концептів потребували не тільки часу, але й дослідження ринку, переглядів сотні референсів, декілька мозкових штурмів. Над проектом працювали не тільки дизайнери, але й аккаунт менеджер та копірайтери. Адже для True branding buro є пріоритетним - серйозний підхід до будь-якого завдання.

В результаті було обрано три різні концепти, які були представлені клієнту. Кожен з варіантів суттєво відрізнявся один від одного, маючи різні смислові посили, але зберігаючи єдину концепцію.

Перший концепт. Цінність часу та знань. Кожний з елементів лого має глибоке значення та формує цілісну композицію.

Другий концепт. Безперервний розвиток та рівняння на світові стандарти.

Третій концепт. Цілеспрямованість концентрованість на інноваціях.

Що обрав клієнт?

Клієнт обрав перший концепт. Тому, детальніше про нього. В цьому варіанті зібрано декілька посилів.

Перший - це з’єднання двох літер D, які є посиланням на назву - ACADEMY DOBROBUT.

Другий - схематично зображений ланцюг ДНК, який символізує передачу програми розвитку новому поколінню медичних працівників і надання послуг високої якості.

Третій - це пісочний годинник, як символ цінності часу. Адже в Академії Добробут розуміють, що кожна секунда може мати вирішальне значення в житті людини. І дуже важливо навчитись орієнтуватись у великому потоці інформації, фільтрувати і знаходити головне, щоб в потрібний момент використати свої знання. 

Наступний етап: фірмовий стиль та гайдлайн

Коли основа у вигляді логотипу була затверджена, почалась робота над фірмовим стилем. Кольори, шрифти, візуальні елементи для соц.мереж та все, що ідентифікує Академію Добробут як окремий бренд, створювались на одному диханні.

Зараз закінчується створення гайдлайну і є надія, що це не остання співпраця True branding buro з такими крутими клієнтами як Добробут. 

Тож зараз логотип від True branding buro можна спостерігати на офіційних соціальних мережах, мерчах та іншій продукції від Академії Добробут. Адже лаконічність, стриманість та витонченість завжди будуть актуальними не тільки в медично-освітній сфері і не тільки цього року!

Працювати якісно та з любов’ю - головне True правило!

1798