Твоє коло турботи: айдентика Uma Clinic від Vandog Agency

Ми розробили неймінг, айдентику й комунікаційну стратегію для Uma Clinic, клініки, де тепер комфортно всім.

Місце, яке порадиш друзям та куди приведеш рідних. Це про Uma Clinic. 

Нашою задачею було створити такий образ, який би переконав клієнта клініки в тому, що це надійне та безпечне місце, де про тебе потурбуються і зроблять все на найвищому професійному рівні. Починаючи від процедури відбілювання зубів, до встановлення вінірів або введення філлера в шкіру обличчя.

Всю роботу ми побудували навколо ідеї: 

В основі турботи і спокою, клубності і впевненості лежить один і той самий образ — коло. Сімейне коло, зона комфорту, вузьке коло людей.

Передати ідею в айдентиці вирішили через заокруглені кути й лінії, які прагнуть замкнутися та крапельку — вона ж об’єднує всі достоїнства бренду.

Спочатку ми були одержимі додавати крапельку всюди, що більше крапельок — то краще, здавалось нам.

хотілось зробити всі літери текучими, пластичними

Зрештою ми прийшли до висновку, що забагато кривизни та округлості в логотипі не передають спокій та камерність, що було нашою задачею.

Тому, лише деяким літерам логотипу ми дозволили мати крапельку, а решті — лишили плавні, класичні лінії. В результаті перебравши безліч варіантів крапельок, літер U та поєднання U+A, прийшли до таких літер, які гармонійно поєднувались між собою та склали наш шрифтовий логотип.

крапелька «дивилась» в різні сторони, була круглою, видовженою, великою, маленькою
результат — спокійний, в міру плавний логотип

Коли ми розібрались з логотипом, все встало на свої місця. Крапелька з логотипу перекочувала у символ-хрестик, який, завдяки своїй простій формі, можна розміщувати навіть на найдрібніших носіях.

Що стосується кольорів, то на самому початку роботи над проектом, ми разом з клієнтом одразу дійшли згоди, що тут не повинно бути ніяких кліше — блакитного, світло-зеленого кольорів. Тому, зупинились на улюблених кольорах нашого замовника — теракотовому та оливковому, які неабияк підійшли за настроєм. 

Як результат, маємо врівноважену, камерну айдентику Uma Clinic, що заспокоює з першого погляду.
2437