У Бащинського та Skykillers вже нарізано

Рік: 2020 Локація: Україна Сфера: FMCG Категорія: Продукти харчування

ТМ Бащинський

Входить в топ-5 м'ясопереробних виробників України, займаючи друге місце з показником 13.5% від загального об'єму. В асортименті понад 500 найменувань і більше 5 торгових груп: сосиски, варена група, напівкопчені ковбаси, делікатесна група, м'ясні снеки, сендвічі, заморожені готові продукти та нова категорія продуктів - кулінарні вироби.

Технології, цінності та свіже охолоджене куряче м'ясо — це три кити, а точніше курки, на яких стоїть компанія. ТМ впевнено дивиться в майбутнє, де перед нею стоять амбітні цілі — стати лідером не лише українського м'ясопереробного виробництва, а й завоювання прихильності на ринках інших країн.

Бекграунд                                      

Бутерброди загалом і нарізка на бутерброді зокрема — це стара добра класика. Універсальна, проста їжа для всіх, усюди й у будь-який час. Але, як це трапляється зі всякою класикою, вона застаріває. 

Проблема

Думаєте "бутерброд" — уявляєте шмат батона з ковбасою. Що трапилось? Сама ідея бутерброду застаріла та потребує оновлення. 

Рішення

Зробити бутерброд great again.

Цілі

  • Сформувати звичку споживання якісних та сучасних нарізаних м'ясних делікатесів.
  • Донести переваги упакованої нарізки перед гастрономічною.
  • Диференціюватися від нарізки середньої якості у вакуумних пакуваннях.

Сутність бренду

Ми вирішили оновити ідею бутерброду — і зробили з нього сендвіч. Сендвіч це не просто хліб з м'ясом. Це смачно, красиво, поживно, різноманітно й не набагато складніше, ніж той бутерброд. Особливо, якщо дати тому, хто буде його готувати, рецепт.

Це ми й заклали у позиціювання: з нарізкою від Бащинського кожен може зібрати собі смачний сендвіч.

Меседж

Пакування

Клієнт

ТМ Бащинський

Агенція

Skykillers

1
2299