Українські зірки проти домашнього насильства

Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA разом з рекламною агенцією Skykillers та командою Shootgroup створили проєкт, націлений на боротьбу з домашнім насиллям. До них приєдналися відомі зірки України.

UNFPA

Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров'я та розбудови потенціалу молоді.

Проблема

Стійкість традицій базується на безумовному прийнятті відповідних рольових моделей і передачі іншим поколінням. Наше завдання — розірвати це коло, показати, що в сучасному світі, повному можливостей, жорсткі патріархальні правила позбавлені сенсу. Це усього лише гра, в якій люди стали заручниками своїх ролей.

Інсайт

Патріархальні традиції були закладені людям ще з дитинства.

Ідея

Тому ми говоримо про насильство у формі дитячої гри-лічилки, але звучить вона під чіткий біт і за форматом та монтажем відео більше схожа на реп і музичний кліп.

Рахунок у такій грі ведеться по колу, на кого в кінці випадає останнє слово, той і вибуває з гри, тобто залишає коло. У нашому ролику кожен глядач стає тим останнім гравцем, на кого випаде рахунок. Таким чином, ми пропонуємо завершити гру в традиції насильства і залишити замкнуте коло.

Реалізація

Зірки зійшлись у нашому проєкті, і ми сподіваємось, що завдяки їхнім потужним голосам лічилку насильства буде почуто, — і коло розірветься.

Відлік ведуть Маша Єфросініна, Монатік, Юлія Саніна, Тарас Тополя та Альоша. Їх знають мільйони, їх люблять, їх чують, до них дослухаються. І вони запитують кожного: чи вийдеш ти з кола насильства?


2590