Unboxing US Economy — інфографіка, яка отримала світове золото

Як пояснити економіку, щоб від нудних термінів не хотілось спати? Наша відповідь — в інфографіці. В шаленій інфографіці, яка завойовує першість на світових конкурсах 😊

Економіка — це не лише цифри в бюджеті, а й сума в гаманці кожної людини. В економіці варто розбиратись. І точно не варто нудитись, намагаючись зрозуміти щось про інфляцію, ВВП та державний борг. От ми і вирішили розпакувати економіку Америки.

50+ сторінок з інфографікою, яка відповідає на закономірні питання, які ставить собі людина, що прагне зрозуміти, звідки беруться гроші, чому державний борг такий великий, чим займається центральний банк, в чому причина багатства одних та бідності інших… І ще багато-багато питань.

Ми б навіть назвали це підручником з основ економіки для початківців.

Але хоч в цій книзі цифри про Америку, вона стане в пригоді і українцям, які хочуть краще зрозуміти, як працює економіка, бо принципи її роботи та основні поняття однакові в усьому світі.

А ще за цю книгу ми отримали золото на Content Marketing Awards в номінації “Дизайн” — вона стала найкращою серією інфографіки в світі.

Повна робота за посиланням https://toplead.com.ua/unboxing-economy/

313