Усміхаємось новому: брендування рослинного м’яса Plantanix

Розробка неймінгу та брендингу рослинного м’яса

Завданням Brand Loft Agency було створити неймінг та дизайн пакування рослинного м’яса.

Розробку упаковки команда почала з пошуку ідеї. За основу взяли філософію рослинного м’яса – нове життя для досконалості, відкриття нового існування. Це зобразилося у неймі Plantanix, що має латинське походження. Слово [plant] походить від слова [plante] «саджанець». [Х] (ікс) – це закінчення, що має багато значень – невідоме у математиці, а у римському алфавіті символ досконалості та завершеності. Brand Loft Agency створили концепт неоїжі [neofood] і neoкотлети – продуктів для осмислених споживачів, що піклуються про все навколо. З грецької [neos] (нео) означає новий. Це втілює образ «нової реальності» та «ширшого погляду на світ».

Продукт розкладається на два види – горохову та соєву котлету. Щоб передати риси продукту, команда Brand Loft Agency використала кольоровий код – чорне пакування для насиченості (gurmeo), а біле для м’якості (delicat). Центральним образом є котлетка на стеблі. А зелена дужечка привітно посміхається. Логотип вийшов лаконічним зі стриманим шрифтом.

 Таке рішення передає ідею осмисленого споживання, дослідження різних способів мислення, різноманітних підходів до життя та харчування.. 


2699