Відео-продакшн, що допоміг створити сон

Ця історія про те, як відео-продакшн ненароком розробив брендинг компанії. Для початку перегляньте створене відео і лише після, переходьте до історії. Адже ми, в першу чергу відео-продакшн. Почнімо !)

«Треба подушка чи ковдра? Купуй онлайн на сайті mirson.kiev.ua!» — давненько сказали вони всьому світові . Мірсон - це такий текстильний магазин, але в Інтернеті.

Для нього ми вже розробили короткі прероли і нас запросили для створення великого рекламного відео.

Для максимального результату - ми поринули у специфіку текстильного бізнесу й зрозуміли, що всі продають текстиль, але ніхто не продає час, який людина буде проводити на/ з /під текстилем, а це - СОН. Далі, ми як зазвичай, почали розробляти сценарій та музику й дуже здивувались - чому подушки, ковдри, постільну білизну рекламують так сумно і сіро? Чому в цій сфері так мало креативних та музикальних відео?

Додавши все, ми зрозуміли, що час змінювати текстильну рекламу прийшов. І у нас з'явилась вона, ідея, що саме Мірсон буде створювати сон звичайних людей.


Ми показали, що Мірсон - створює сон з давніх давен у середньовічній Греції чи римської цариці, у комп'ютерній грі, в вісімдесяті, чи у наш час - вдома у звичайної дівчини.

Змінюючи доволі траційне позиціонування компанії, яка функціонує з 1879 року - ми розуміли всі ризики. Аудиторія компанії, яка замовляла продукцію на mirson.ua за віком була 50+ рочків. Після запуску перших преролів - вдалося охопити та залучитися підтримкою аудиторії 45+.

Рекламна кампанія “Мірсон - створює сон” - залучила людей 35+ та допомогла вийти на новий рівень реалізації продукції та змінити погляд на свій товар всередині компанії та почати випускати не тільки практичний високоякісний текстиль, а й більш трендові та яскраві позиції.

Тож ми вирішили, що іноді треба лише показати себе людям під іншим кутом, щоб люди побачили - ти з ними та завжди думаєш про них.

Нашим завданням було розповісти людям про те, що Mirson - створює сон для людей, бо піклюється.

Їх продукцію можна знайти на mirson.kiev.ua, а ми скажемо декілька слів підсумовуючи :

1. “Мірсон - створює сон” - вже не просто відео реклама, а рекламний брендинг

2. 330 000 переглядів із яких 20% переходи на сайт (і це за перший місяць)

3. Чекайте нове, ще краще відео від 22-product.com для компанії Мірсон за участі зіркового гістя.

      Мірсон – створює сон by 22-product

2050