Vortex: Медитація з губкою? Чому б і ні!

Бренд Vortex від корпорації «Біосфера», в партнерстві з креативними мізками Vandog Agency, вирішив розігнати пил (і не тільки на полицях!) на шляху до Європи. Перед нами стояла мета підкорити молоду аудиторію та завоювати ринки Польщі, Хорватії, Румунії та Австрії.

Сучасні молоді сім'ї схильні до розподілення обов'язків, при цьому спостерігається все більша залученість чоловіків до хатніх справ та допомоги з дитиною. А фокус-групи показують, що і чоловіки, і жінки знаходять у прибиранні не лише мило і ганчірку, а й шанс відключити мозок від повсякденної метушні та поринути у світ спокою і розслаблення. Медитація з губкою? Чому б і ні! Vandog Agency знайшли в цьому інсайт та зробили ставку на майндфулнес у прибиранні, стверджуючи, що чистота в домі – запорука чистоти у голові. 

Завдяки слогану CLEAN HOME, CLEAR MIND, Vortex став месником чистоти, ментального здоров’я та гармонії, чого так бракує у сучасному ритмі життя. Простий за формою – легкий для розуміння навіть тими європейцями, що знають англійську на початковому рівні. Повідомлення від бренду Vortex пропонує перетворити рутинний процес на цікавий та надихаючий досвід. 

Людмила Шендерчук, маркетинг-директорка компанії «Біосфера» в Європі каже:

 "Наш інсайт та слоган зараз у світі багато хто поділяє, адже, незважаючи на культурні відмінності, люди прагнуть знайти той самий баланс, який навіть у відносно спокійних країнах світу важливий та подекуди важко досяжний."

Vandog підготував низку візуальних матеріалів: POS-матеріали, стійки, банери, а ще діджитал-стратегію, активації з інфлюенсерами та подкасти з музикою для прибирання – уявіть, танці з ганчіркою під ритми спеціально підібраних треків!

Так от, Vortex не просто змітають пил, вони змітають тривоги. І хто б міг подумати, що прибирання може стати таким крутим?!

1082