Вжух — і план перевиконано на 164%: як digital-агентство GHACK гучно анонсувало повернення Flint з соусами

Яка реклама не дратує користувачів, а, навпаки, мотивує до покупок? Яскрава, ненав'язлива, показана в потрібний час в потрібному місці і правильним людям. Всі ці характеристики об'єднує в собі медійна реклама — статичні або динамічні повідомлення, які розміщуються на різних рекламних майданчиках. Якщо все зробити правильно, ця реклама не просто захопить увагу користувачів, але й переведе їх на ваш сайт для здійснення цільової дії.

Про те, як GHACK agency використовували можливості медійної реклами для того, щоб представити нові сухарики ТМ «Flint» з соусом виробника найсмачніших снеків в Україні Snack Production — читайте далі.

Про нас

Якщо термін «гроуз хакінг» для вас незнайомий, або ви не розумієте, чим він відрізняється від терміна «маркетинг», зараз пояснимо:

  • Хакер з росту фокусується на подальших можливостях росту бізнесу, в той час як маркетологи часто аналізують поточну ситуацію з маркетингом і брендингом;
  • Хакер з росту використовує всю воронку, зокрема Утримання і Партнерство, в той час як більшість маркетологів фокусуються на Поінформованості і Залученні;
  • Хакер з росту постійно експериментує і висуває гіпотези: він перевіряє, які напрямки працюють найкраще / мають найбільший потенціал;
  • Хакер з росту працює з даними;
  • Хакер з росту володіє більшою кількістю технічних навичок, таких як програмування і автоматизація.

Про клієнта: Flint — пшенично-житні сухарики виробництва групи компаній Snack Production, які кожен з нас купував на перерві в школі або між парами. А для нас це ще улюблений і постійний клієнт, з яким ми співпрацюємо з 2020 року.

Період проведення кампанії: 2 місяці

Для тих, хто не в темі, ми також підготували словник термінології — з ним розібратися, про що йде мова, буде трохи легше:

  • CPM (ціна за тисячу показів);
  • viewability — показник, що відслідковує фактичну видимість рекламного оголошення для користувача. Дана метрика дозволяє рекламодавцеві переконатися, що його банер не просто транслювався на рекламному майданчику, а користувач побачив його у видимій зоні;
  • охоплення цільової аудиторії — кількість представників цільової аудиторії, які в рамках кампанії мали контакт з рекламою задану кількість разів;
  • цільова аудиторія — потенційні клієнти продукту або бізнесу;
  • цільові дії — бажані для компанії дії клієнтів.

Реалізація

Одна з технік Growth Hacking — вірусне поширення продукту завдяки гейміфікації. Мова йде про надання користувачам можливості виконувати дію в ігровій атмосфері за допомогою використання ігрових елементів.

Для рекламної кампанії Flint ми розробили динамічні банера, а також інтерактивний лендінг з тестом, завдяки якому кожен користувач, який його проходив, міг відчути себе легендарною особистістю.

Щоб привернути увагу широкої аудиторії, ми розробили креативи для обраних майданчиків — DV 360, YouTube, Instagram, Facebook, Google GDN і TikTok.

Це також було необхідно тому, що на різних рекламних майданчиках користувачі поводяться по-різному. Об'єднує аудиторію, мабуть, тільки те, що їх увагою критично складно заволодіти, тому контент повинен чіпляти за секунди.

Зауважимо, що під час кампанії ми фокусувалися на смартфонах, так як ними користується більша частина цільової аудиторії.

Один з наших креативів — інста-маска. Вона дозволяла буквально приміряти на себе образи одних з найпопулярніших особистостей на планеті (Королеви, Пірата, Поп-зірки, Рок-зірки і Ікони Стилю) й отримала вагомий відгук: до 1 млн охоплення.

Розмістити рекламу в TikTok — наше експериментальне рішення, тому що на момент проведення рекламної кампанії з цим майданчиком ще ніхто не працював. В результаті ми охопили 5 млн користувачів і отримали 150 тис. кліків.

Результати

Найбільша нагорода для гроуз-хакерів — перевиконати план і знайти для компанії точку росту.

Покази рекламного креативу склали 77 629 083 разів, що склало на 164% вище, ніж було заплановано. При цьому середня частота показів склала 9 разів на користувача (тобто користувач бачив рекламу в середньому 9 разів на різних майданчиках).

Охоплення цільової аудиторії склало 8 113 149 користувачів, що на 109% вище від запланованого. Нам вдалося досягти зниження планового CPM завдяки тестуванню і варіантам оптимізації рекламних кампаній.

«GHACK — наш партнер з багатьох проектів Flint. Наша мета — отримувати максимальне охоплення і знайомити споживачів з новинками 2021 року. І в агенції з цим відмінно справляються. У GHACK оптимальний план і найкращі показники», 

— команда SnackProduction.

Висновки і поради

Нашій команді вдалося домогтися такого результату завдяки тому, що ми завжди тримали руку на пульсі: регулярно стежили за планом, щотижня робили звіт по кампаніях і швидко реагували в тих випадках, коли кампанія потребувала оптимізації.

Порада для тих, хто хоче домогтися кратного росту

Не варто боятися нового й не довіряти незнайомим термінам. У сучасному світі й у світі найближчого майбутнього нового буде все більше, і завдання інтернет-маркетологів — «зламувати» нові ідеї і думати нам тим, як застосувати їх у своїй роботі, щоб поліпшити результат. Саме це становить основу growth hacking.

Якщо ви націлені на результат і вам потрібна Digital-стратегія, медійна і контекстна реклама, таргетована реклама в соціальних мережах, SEO, якісний SMM або веб-аналітика, заповніть бриф.

2486