Як анонсувати перезапуск бренду за допомогою інфлюенс-маркетингу: кейс GLISS та Buzzfactory Ukraine

У другому півріччі 2020 року бренд засобів по догляду за волоссям GLISS анонсував свій релонч та перетворення Gliss Kur у GLISS. Як ефективно донести цей меседж за допомогою інфлюенс-маркетингу, розказує агенція Buzzfactory Ukraine спільно з GLISS у детальному кейсі.

Цілі та завдання кампанії

Основними цілями рекламної кампанії було розповісти аудиторії про перезапуск бренду GLISS, оновлення складу та формул, а також привернути увагу до важливості застосування комплексного догляду за волоссям.

Перед агенцією були поставлені наступні завдання:

За допомогою тривалої інтеграції з блогерами донести аудиторії, що комплексний догляд має набагато більшу користь для волосся, ніж використання 2-3-х традиційних засобів.

Створити комунікаційну ідею та платформу для знайомства з оновленими лінійками засобів ТМ GLISS для комплексного догляду за волоссям, які зможуть креативно залучити аудиторію спробувати нові продукти в комплексі.

Реалізація

В основі креативної ідеї було перетворення Gliss Kur у GLISS, а також перевтілення твоєї ванної кімнати у Hair Beauty Bar. В ньому ти можеш один продукт GLISS доповнити іншими, створюючи при цьому персональний “бьюті-коктейль”, який підходить саме твоєму волоссю. Для вирішення поставлених завдань агенцією був обраний пул з 10 блогерів, серед яких Дана Оханська, Владислава Щербініна, Аніта Соловей, Юлія Дихан, Наталі Литвин та інші.

Креативна розсилка складалася з наступних елементів

-Персоналізована вивіска із підсвіткою, що позначала особистий Hair Beauty Bar

-Брендована коробка зі скретч-покриттям, при стиранні якого старий логотип «перетворювався» в новий.

-Маніфест з інформацією про релонч і продукцію, важливість комплексного застосування, а також із деталізацією щодо етапності використання та описом кожного продукту.

-Набір продукції з лінійки, підібраний індивідуально для кожного блогера за типом волосся.

Протягом кількох днів блогери користувалися засобами для волосся, додаючи щоразу новий продукт. Серед форматів контенту, що були застосовані під час рекламної кампанії: цикл сторіз з розпакуванням подарункового боксу, сторіз про переваги комплексного догляду за волоссям, а також фотопости про перезапуск бренду та оновлення лінійок продукції бренду GLISS.

Приклади контенту

Результати рекламної кампанії

Результати залучення значно перевищили ринкові стандарти, що говорить про зацікавленість аудиторії в продукції бренду. На основі коментарів також можна зробити висновок, що отримана від інфлюенсерів інформація про релонч і оновлення складу позитивно вплинула на наміри клієнтів користуватися продукцією. Відмітимо основні показники рекламної кампанії:

  • Загальний показник охоплення досяг 2 087 830, що на 23,5% вище за запланований;
  • Взаємодії аудиторії з контентом склали 136 915, а середній коефіцієнт залучення публікацій склав 19,97%;
  • Переходи e-commerce досягли позначки 902.
“На нашу думку, бренд повинен не лише розповідати про новинки шляхом демонстрації красивого контенту, але й брати на себе роль експерта та ментора, пояснюючи необхідність та особливості використання продукції. Окрім того, вважаємо, що персоналізований підхід (вивіска, продукція) дозволяє не лише виділитися серед клатеру рекламних повідомлень, але й значно укріплює взаємовідносини із блогерами, в той же час вирішуючи його конкретні задачі.
Для нас було важливо не тільки сказати, що бренд оновився, а й побудувати, по-перше, сприйняття бренду як експерту у догляді за волосся. По-друге, поділитися зі споживачами, як правильно доглядати за своїм волосся, пояснити, що догляд за ним складається з декількох кроків, а шампунь — це лише початковий етап, що не надасть максимального ефекту. Ця кампанія стала ще одним пазлом в загальній картині оновлення бренду та вирішила всі поставлені перед нею задачі.”

Андрій Полупанов, Digital Marketing Manager Henkel, та Памела Гонсалес, бренд-менеджер категорії догляду за волоссям брендів Gliss, Schauma, Nature Box.

“Перед нами стояло завдання не просто розповісти про чергове оновлення дизайну або назви бренду, а про повне оновлення якості, формул продукції, позиціонування та філософію догляду за волоссям. Для того, щоб не загубитися у мільйонному потоці схожих рекламних повідомлень, ми створили для кожного блогера власний бьюті-бар для волосся. Яскраве оформлення прес-паків допомогло створити контекстуалізацію контенту блогерів, ми отримали багато відгуків блогерів про приємні враження та візуальне задоволення від презентації продукції. Кожному інфлюенсеру разом з експертами бренду ми підібрали оновлену лінійку GLISS для комплексного догляду згідно потреби їх волосся. Запропонували не просто спробувати продукцію, а й протестувати користь комплексного догляду — кожного разу додаючи новий продукт з набору. Ми отримали велику кількість позитивних відгуків про продукцію не лише від блогерів, а ще й від цільової аудиторії.”

Марина Бахмат, виконавчий директор Buzzfactory Ukraine

1967