Як емоції й новий формат залучають молоду аудиторію: кейс кефіру “Емодзі” від “Молокії”

Для розширення кола споживачів, а саме зацікавлення молоді таким продуктом, як кефір, бренд “Молокія” розробив креативний кейс. Він побудований на потребах й інтересах цієї аудиторії. Апелює до емоційної складової, прагнення ділитися своєю думкою й гумором у соцмережах та зручності споживання.

Концепція відповідає цінностям молоді: швидко, зручно й прикольно. Прийшов до магазину, вибрав кефір відповідно до свого настрою й одразу по дорозі підкріпився, а заодно зарядився гарними емоціями. Класичний продукт завдяки дизайну, формату й промоушену перетворився на сучасний та молодіжний.

Треба зазначити, що чимала частка українських споживачів, втім, як і самі виробники, обожнюють питний кефір “Молокія”. Бо він справжній! Суто молоко та закваска, ще й не проста, а з пребіотиками, надзвичайно корисними для організму.

Спосіб приготування максимально зберігає цілющі властивості напою. Закваска просто додається в якісну фермерську сировину й довго та ретельно перемішується. Завдяки цьому виходить ніжна однорідна консистенція, яку приємно пити прямо з пляшечки.

Для задоволення потреби швидкості й зручності споживання компанія випустила продукт у новому для неї форматі – to go. Форма й об’єм пляшечки на одну порцію продумані так, щоб її було комфортно брати із собою в сумку або тримати в руці, щоб пити кефір на ходу. Отже, забіг до магазину перед інститутом, роботою, тренуванням, після школи або коли немає часу попоїсти вдома – й тут же вгамував голод. Так “Молокія” запропонувала варіант корисного перекусу для молоді. До того ж продукт має оптимальне співвідношення ціни та якості – перекус до 20 грн є чудовою альтернативою булкам чи печиву.

А щоб було цікавіше обирати кефір, щоб він підбадьорював чи відбивав настрій, компанія розробила веселий молодіжний дизайн з різними емоціями. Адже “молокійці” люблять свого споживача за те, що він різний: і веселий, і сумний, і крутий, і смішний, і закоханий. “Наш кефір питний – а твій настрій який?” – лунає гасло “Емоджі”.

Щодня будь-хто може обрати напій відповідно до свого гумору. А прикольні трендові меми, створені під чотири види оформлення кефіру, спонукають поділитися своїм новим здоровим уподобанням у соцмережах. Бо бути здоровим модно. І викласти на власній сторінці чи в сторіз покупку з емодзі, щоб усі зрозуміли, який в тебе зараз муд, круто.

“Емодзі” – це передусім про здоров’я, фізичне й емоційне. Ми маємо отримувати задоволення від того, що споживаємо. А ще користь. І тут кефіру немає рівних: він і кишківник очищує, і допомагає налагодити травлення, і підіймає імунітет. Цей кисломолочний продукт завжди у шані в українців, так чому б не привернути до нього увагу молодої аудиторії? Адже в дитинстві ми всі на перший прикорм пили смачний кефірчик. Час згадувати й повертати корисні звички!

250 мл, традиційний продукт у молодіжному дизайні, зручний формат to go – кефір за рік встигли оцінити споживачі, згадуючи про нього у соцмережах й залишаючи позитивні відгуки на сторінках компанії. Неабияку роль у зацікавленні покупця зіграла оригінальна подача – кожному приємно, що є продукт, який зроблений саме під нього, під його настрій та вдачу. І крім позитивних емоцій, він дарує користь і вгамовує голод!

456