Як ми створили віральний контент у Тікток для застосунку сервісу Shark Taxi: кейс від OMG agency


Ділимось кейсом від OMG зі створення віральних роликів для Тікток.

Клієнт

Shark Taxi — сучасний застосунок сервісу пасажирських перевезень у м. Одеса.

Мета

Підвищити впізнаваність бренду та збільшити кількість клієнтів для застосунку таксі в Одесі за допомогою контенту. Задача полягала в створенні такої концепції, яка б поєднала в собі можливість створення різних сценаріїв і залучення аудиторії, аби акаунт просувався органічно.

Креативна стратегія

Ми вирішили створити відео, що розповідають про повсякденні життєві ситуації, пов’язані з подорожами в таксі чи роботою таксиста. Використовуючи трендовий сценарій, ми вдало вплели мобільний застосунок у сюжет, демонструючи його зручність та простоту використання.

Крім цього наш контент мав би бути таким, що не суперечить сьогоденним реаліям, жизовий, але сенсетивний.

Реалізація

Відеоролики засновані на повсякденних ситуаціях, що відображають різноманіття життя пасажирів та водіїв. Так ми отримали необхідний емоційний зв’язок бренду Shark Taxi зі споживачами.

Самі ролики відзнімались з ефектом «засновано на реальних подіях», якого ми досягли двома фішками:

  • ролі виконували невідомі актори чи блогери
  • актори подекуди грають так «наче читають із листочка»

Ці прийоми дозволяють користувачам думати, що можливо це і є справжнісінькій водій таксі:)

А отже контент коментують, він стає ближче до фоловерів, запам’ятовується.

… і ми абсолютно не помилилися у виборі концепції, адже вже перший ролик набрав 2 млн переглядів і 200 коментарів.

Коментар — це найголовніший двигун органічного просування у Тікток. Через таку «неідеальну» картину ролика ми добилися активного обговорення серед користувачів усіх відео та ситуацій. А значить концепція працює:), — Вікторія Тертична, спеціалістка з відеопродакшн у Тікток.

Результат

Кампанія сягнула вражаючих результатів: понад 6 500 000 переглядів та 20 800 підписників. Творчий підхід до розповіді і вдала інтеграція бренду зробили Shark Taxi впізнаваним гравцем на транспортному ринку Одеси.

У команді OMG agency працюють лише сильні та віддані своїй справі професіонали, що мають у портфоліо справді потужні кейси. Наші високі стандарти та глибину пропрацювання всіх деталей ви можете оцінити й на власному досвіді — просто напишіть нам на pr@omgagency.me чи заповніть бриф за посиланням і ми все зробимо на найвищому рівні.

Пишіть нам і ми зробимо метч вашого бренду й ТікТок)

861