Як ми влаштували вечірку для діджитальників з інсайтами, коктейлями та діджей-сетом

І що з цього вийшло.

Кожен діджитал-фахівець за своє професійне життя буває на десятках лекцій та конференцій як відвідувач, організатор чи спікер. А може і все відразу, як пощастить. Як ці заходи відбуваються, усі пам'ятають: серйозно, напружено та часто виснажливо.

У OMG agency ми впевнені, що дізнаватися нове можна і потрібно з задоволенням, легко, під звуки качового діджей-сету від SEMPAI та виступу KALUSH. Тому вирішили організувати конференцію digital-chill — пізнавальну діджитал-вечірку без формальної атмосфери та запліснявілих презентацій про 4P маркетингу.

Насамперед ми хотіли створити атмосферу заходу, щоб з першої секунди реклами потенційний відвідувач розумів — «це щось незвичайне, це чіпляє». Так з'явилася концепція digital-chill: з коктейлями від Finlandia, покерним столом від GG Poker та афтепаті з діджей-сетом.

Цю ідею ми втілювали скрізь: від вибору локації до дизайну мерчу. Відвідувачі jдразу на вході отримували стікерпак з жизовими фразами про роботу діджитальника, блокнот для геніальних ідей та необмежений доступ до чипсів та сухариків від партнерів digital-chill: Flint та Chipster's.

Це також вплинуло на спікерів: вони відчули себе не як біля шкільної дошки, отримали максимум уваги від позитивно налаштованої аудиторії з офігенним настроєм.

Декоратор та дизайнери створили 5 фотозон, кожна з яких «втілювала» один з напрямків діяльності OMG agency: O:PR, Telegram agency, SHUM, G:HACK і, звичайно, OMG agency.

Ну а найголовніше — це Діджітал-чел. Він — втілення всієї жизи, з якою щодня стикається наша цільова аудиторія: дедлайни, дивні клієнти, риба в офісній мікрохвильовці та неіснуючий бюджет. Діджитал-чел пізнав це на своїй діджитальній шкурі, все знає та розуміє. Він став головним інструментом просування та був скрізь: на сайті івенту, у публікаціях ЗМІ, стікерпаці, блокноті, програмі, на заході та навіть у виступах спікерів.

Активно готуватися до digital-chill ми почали у серпні. Фактором «невідомість», як і завжди в останні 2 роки, лишалося можливе введення додаткових карантинних обмежень. Спойлер: так і сталося, але це не завадило проведенню digital-chill, бо ми підготували безплатні експрес-тести для всіх учасників.

Локацією для чілу обрали PM HUB, де раніше проводили конференцію наші партнери — лейбл ENKO. Оформлення місця максимально збігалося з концептом digital-chill: напівтемний зал з масивними шторами, зручні диванчики біля теликів з приставками, на яких можна зіграти в Mortal Combat.

Спікери digital-chill — окрема любов. Обираючи, кого запросити виступати, ми орієнтувалися на те, що нового і по-справжньому інсайтного може розповісти людина. Зупинилися на найкращих: тих, з ким співпрацюємо, захоплюємося реалізованими проєктами та надихаємось на нові звершення. Представники Atlas Weekend, SHEVCHUK BÜRO, Мінцифри, Snack Production, OPPO, INTERTOP Ukraine, проєкту «Чоткий паца», YULA, Aviasales, ENKO, OMG (адже нам теж є що розповісти) та інших компаній цілий день ділилися знаннями та чіловим настроєм.

Про digital-chill розповіли у 43 матеріалах, завдяки чому отримали понад 400 тисяч органічного охоплення. Також ми зібрали близько 400 гарячих лідів, продали 134 квитки та зібрали 175 активних учасників у Telegram-чаті digital-chill.

А ще залучили 5 партнерів та 7 медіапартнерів. І ми відкриті до нового партнерства, адже у 2022 році організуємо наступний, ще чіловіший digital-chill, пишіть!

Ну а найголовніше — 90% відвідувачів були задоволені івентом на максимум, публікації в соцмережах говорять самі за себе.

Замість висновку: хлопчику, горілочки нам принеси. Ми проєкт закрили.

1789