Як ми з mono підтримали Кураж та неочікувано зібрали найбільше донатів

КУРАЖ — київський благодійний фестиваль із барахолкою, музичною програмою, майстер-класами, лекціями й перформансами, який проходив щомісяця до початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року.

Перший КУРАЖ пройшов у 2014 на артзаводі «Платформа», тоді він ще називався «Кураж базар». Починаючи з 2018 року, фестиваль жив на ВДНГ. Благодійний фестиваль закрили у жовтні 2021 через будівництво Президентського університету на території павільйону. І от після більш ніж півторарічної паузи «Кураж» повернувся до Києва.

А monobank вирішив підтримати КУРАЖ, а отже, команда креативників Promodo почала ВИГАДУВАТИ...

ІДЕЯ

Разом з mono ми хотіли підтримати КУРАЖ та з'явитися там так, щоб це привернуло увагу. Всі зароблені кошти планували передати у фонд КУПАЖУ, а фестиваль зі своєї банки вже перерахує їх на благо.

БО, ЯК-ТО КАЖУТЬ,

МИ ВИПАДКОВО НАЗБИРАЛИ БІЛЬШЕ ЗА ІНШИХ

Першочергово ми хотіли просто епатажно з'явитися із крутими лотами та дорогущим цінником на них. Для прикладу: килим коштував 23 000 грн, а сноуборд — 99 999 грн. Ми не дуже вірили у продаж, проте щедрість благодійників нас дуже здивувала.

ОКРІМ КОШТОВНОГО МЕРЧУ МИ ТАКОЖ ЗРОБИЛИ ДОНАТНУ НАВІГАЦІЮ

Омаж на роботу Бенксі став одним із найвпізнаваніших символів фестивалю. Бо Банка стала синонімом донату. Бо банка — то доступний кожному інструмент для боротьби та підтримки.

Разом із Visa ми зробили серію постерів, які розмістили на локації, нагадуючи про важливість донатити. Суть у тому, що VISA подвоювала кожен донат, переведений з їхньої карти.

ЩЕ БУЛИ НАЛІПКИ ДЛЯ ЗОНИ ФУДКОРТУ

ТРИ ТИЖНІ ПІДГОТОВКИ

РЕЗУЛЬТАТ

На Куражі monobank зібрав 248 254 грн — це найбільша сума серед всіх учасників. Продали майже всі лоти, але найуспішнішими стали конуси: їх розібрали протягом першої ж години.

2628