Як перетворити соцмережі бренду на адвент-календар

Напередодні 2022-го в блогерських сторіс особливо часто з’являлися адвент-календарі. NORVEN теж хотілося підтримати святковий настрій своєї аудиторії таким трендом. Тільки от рибу з морепродуктами в будиночок не покладеш. Тому ми запустили для нього медійний спецпроєкт.

Завдання

Інтегрувати формат адвент-календаря на сторінки бренду NORVEN у соцмережах — Фейсбук та Інстаграм. 

Виклик 

Дотримуватися спрінт-постингу: новий день календаря — нова публікація як крок до новорічних чудес.

Рішення 

На період спецпроєкту ми розробили для соцмереж NORVEN святкову дизайн-концепцію і тематичний контент-план без вихідних.


Візуальна концепція

Щоб створити в акаунтах бренду новорічну атмосферу й зарядити аудиторію потрібним настроєм, нам хотілося чогось більш особливого, ніж просто святкових картинок.

Ми розробили для адвент-календаря NORVEN 31 повноцінну новорічну листівку! Кожна з них — це детально пропрацьоване зображення, наповнене трендовою об’ємною графікою й водночас гармонійною присутністю фірмового стилю.

У результаті спецпроєкт привертав увагу в стрічці й виділявся всередині самих сторінок.

До слова, коли потрібно було запостити відеоконтент, на нього теж накладалася «листівка» — як інтро. У такий спосіб ми зберігали цілісність візуалу.


Тематика публікацій

Адвентівський контент NORVEN відповідав загальній стратегії бренду — з тією відмінністю, що подавали ми його під святковим вайбом.

Через кожен пост, кожну відкриту «комірку» адвент-календаря ми допомагали бренду наповнювати своїх підписників новорічним духом і нагадували про важливі передсвяткові справи.

Рахуючи дні до Нового року, NORVEN залучав свою аудиторії до різноманітних традицій, підказував ідеї для святкування і подарунків, спільно з підписниками складав новорічні плейлисти і кіносписки.

І, звісно ж, ділився рецептами страв із рибою і морепродуктами. Хто з NORVEN постійно — ті, вважайте, мали готове меню до новорічного столу :) Тим паче щотижня ми проводили розіграші, даючи шанс виграти для цього продуктовий бокс.


Результат

Під час спецпроєкту в соцмережах NORVEN ми святкували ріст всіх ключових показників.

По-перше, збільшилася динаміка приросту аудиторії. У Фейсбуці бренд отримав удвічі більше підписок, а в Інстаграмі — аж у 7 разів.

По-друге, прихильники почали активніше взаємодіяти з контентом. В обох соцмережах збільшилася кількість лайків, репостів, коментарі з’являлися майже під кожною публікацією — не лише під конкурсними, кількість учасників у розіграшах зашкалювала, а в Інстаграмі, крім усього, дописи частіше зберігалися.

ER у Фейсбуці зріс у 4 рази, а ERReach — у 8. За даними аналітичного сервісу LiveDune, наші показники на 93% успішніші, ніж в інших спільнот із подібною аудиторією.

В Інстаграмі ж ER став кращим утричі, ERReach — у 3,5 раза. На противагу подібним спільнотам взаємодія була вищою на 65 %.

2071