Як підвищити відсоток цільової аудиторії у TikTok на 20%?

Клієнт:

Auchan Retail Україна — дочірня компанія міжнародної мережі роздрібної торгівлі Auchan Рітейл.

Мета:

  • підвищити рівень лояльності до бренду Auchan Україна серед цільової аудиторії бренду: вікова група 30-45.

Складність:

  • більший відсоток аудиторії у TikTok віком до 35 років.


Реалізація

TikTok — одна з найкращих соціальних мереж для формування впізнаваності та лояльності до бренда, адже вона орієнтована на розважання аудиторії та може дати високе віральне охоплення без вкладень у рекламу. Проте, як це охоплення контролювати? Як зробити так, щоб тебе бачили саме представники твоєї ЦА та чи потрібні бренду сотні тисяч переглядів, якщо контент бачить не цільова аудиторія?

Потрібно контролювати ситуацію і ми знайшли спосіб: правильна людина у кадрі. Так, як більшість представників аудиторії бренду належать до вікової групи 30-45 років та мають родини, то не всі жарти, які розуміє аудиторія TikTok віком до 25 років, будуть їм зрозумілі. Їх інсайти відрізняються, тож і контент повинен бути іншим, але є ще один нюанс. Навіть, якщо інтереси проаналізовані й коректні інсайти виявлено, то все може пійти не так через людину у кадрі. Якщо ваша аудиторія не асоціює себе з актором, то не треба чекати на високе залучення (тільки, якщо ви не хайпуєте). 

Отже, актора потрібно підбирати такого, щоб він відповідав уявленням вашої ЦА про себе. Ми так і зробили: у 75% контенту на сторінці з акторкою віком 35+ років, інші 25% контенту — націлені на залучення молодої аудиторії, яка також є ЦА бренду, але у набагато меншому відсотку.

Результати

15-25%збільшення частки аудиторії 35-45 серед глядачів відео у TikTok.

25-40% зменшення частки аудиторії 18-25 серед глядачів відео у TikTok.


Хочете так само? Better call Daria! 

472