Як привернути увагу покоління Z. Кейс "Музей зумерства"

Розповідаємо як зумерський проект охопив більше 600 тис людей та привів 2,5 тис відвідувачів на виставку.

Покоління Z або зумери це — люди, що народилися у приблизному проміжку між 1997 і 2010 роками. Наразі це найбільше покоління у сучасному світі, яке становить 32% населення планети. Їх погляди на роботу, стосунки, а головне — покупки та споживання дуже відрізняються від інших поколінь. Незабаром зумери стануть ядром цільової аудиторії для багатьох брендів, тому все більше компаній починають активно взаємодіяти з ними.21 грудня 2021 року запустилась перша в Україні зумерс маркетингова агенція Z2Z agency powered by HAVAS. Наша ціль — допомагати брендам коннектитися з поколінням Z та бути на одній хвилі з новою прогресивною аудиторією.

Щоб гучніше заявити про себе, передати ідею інакшості покоління та продемонструвати власний потенціал у створенні проектів для цієї аудиторії, команда, що складається з самих предствників gen Z, створила фізичний "Музей зумерства".

Концепція "Музею зумерства"

Тимчасова безкоштовна арт-виставка "Музей зумерства" відкрилася у період з 21 грудня по 9 вересня на Воздвиженці. У форматі сучасного музею, за допомогою артибутів зумерського лайфстайлу та аудіо-візуального супровіду, ми дали можливість всім охочим поринути в культуру покоління Z, відчути вайб молоді.

Всі експонати мали на меті передати дух покоління. Тематичні корнери описували актуальні зумерські тенденції: куточок старих речей пояснював феномен популярності плівкових фото; протестна частина розповідала про небайдужість покоління до проблем у суспільстві; техно-кімната на одного переносила у атмосферу вечірки; куточок духовності давав відповіді на запитання про ментальне здоров'я та карти таро.

Камерний простір був переповнений роботами молодих творців, велика фотовиставка зібрала роботи 3-ьох фотографів-зумерів, манекени на вході  стилізували саме під музей теж представники покоління. В робочі години музею весь час проводилися персональні екскурсії від організаторів-зумерів :)

Спеціально для музею ми створили маніфест покоління Z!

Просування:

1. Пости в телеграм-каналах

В рамках промо музею ми зробили 5 публікацій в каналах з проактивною аудиторією зумерів. Поширили інформацію по всіх можливих студентських, молодіжних та творчих спільнотах. Щоб розширити аудиторію, ми також купили
6 постів в пабліках з афішами та безкоштовнии подіями в Києві.

2. Відео в Tik Tok

Про музей ми зняли 7 відео в Tik Tok, два з яких залетіли в рекомендації на 150K та 110К переглядів, що спровокувало найбільший прилив відвідувачів.

@zoomers_be_like

На Подолі відкрилась безкоштовна арт-виставка про покоління Z! #выставкакиев #музейкиев #виставка #кудипітикиїв

♬ Formula - Labrinth


3. Безкоштовні публікації в ЗМІ

Про відкриття музею разом з лончем агенції написали MMR, Sostav.uaVector, MAMI, Наш Киев, Київ Медіа та інші.

Результати

  • За 16 днів роботи музею (184 робочі години) до нас завітало більше 2500 відвідувачів
  • 300 000 переглядів зібрали відео про виставку в Tik Tok. 
  • Сукупне охоплення публікацій в телеграм-каналах склало 60 000, а в ЗМІ — 67 000.
  • В Instagram ми отримали 385+ тегів в сторіс, 110+ тегів в дописах, +1000 нових підписників на власному акануті. 

Загальне охоплення по всім каналам склало 667 тисяч.

А найголовніше, що "Музей зумерства" зміг потрапити прямо в серденько ЦА❤Таким першим PR-проектом пояснюємо концепцію агентства: ніхто не зрозуміє зумера краще, ніж інший зумер

СЕО Z2Z agency Настя Бойко.

4580