Як вивести продукт на новий рівень позиціонування за допомогою інфлюенс-маркетингу

Агенція Buzzfactory Ukraine спільно з Henkel до 14 жовтня, Дня захисника України, реалізували кампанію з популяризації продукції бренду Fa Men. Для подолання бар'єрів з позиції споживача по відношенню до продукції бренду ключовим комунікаційним каналом були обрані інфлюенс-маркетинг і блогери. Buzzfactory Ukraine ділиться кейсом реалізації рекламної кампанії, як просувати продукт за допомогою інфлюенсерів напередодні свята, уникаючи будь-якого політичного підтексту.

Цілі і завдання проєкту

Головною метою кампанії було розповісти про продукти бренду Fa Men, як про приємні і практичні подарунки для чоловіка, за допомогою яких можна отримати заряд енергії, свіжості і надихнутися на розкриття свого потенціалу.

Серед завдань, які стояли перед агенцією, виділені наступні:

  • посилити позиції продукції Fa Men в контексті вибору її як ідеального подарунка чоловічій аудиторії;
  • бренд вже має певну популярність на ринку, тому потрібно було нагадати аудиторії про продукт небанальним способом;
  • мотивувати аудиторію звернути увагу і купити продукцію.

Рішення

У зв'язку з можливістю прямого контакту з цільовою аудиторією платформою для інтеграції була обрана соціальна мережа Instagram. Більшість продукції не є новинкою і в основному аудиторія добре знайома з брендом. Було прийнято рішення видозмінити стандартну механіку “сторіс + пост”, щоб не загубитися на фоні постійного потоку контенту. Застосування продукту було показано за допомогою креативних відеопостів і сторіс: під кожного блогера і його ЦА були розроблені сценарії, що відображають основний посил кампанії «Живи файно». Наприклад, інтерпретація сюжету комп'ютерної гри GTA, або ж стилізація під ранкове спортивне шоу. Крім цього, за допомогою посилання інфлюенсери направили аудиторію на сайт, де можна було придбати продукцію. 

Для рекламної інтеграції були підібрані блогери, які мають схожі з брендом цінності: життєрадісність, захоплення спортом і бажання активно проводити час.

Приклади реалізації

Посилання на публікацію

Нам дуже хотілося зробити незвичайний проєкт для Fa Men напередодні Дня захисника України, уникаючи політичного підтексту. У той же час стояло комунікаційне завдання — показати Fa як бренд, здатний надихати і заряджати енергією, а також звернути на нього увагу як на відмінний подарунок. Ми вважаємо, що проєкт вийшов яскравим і цікавим, а блогери змогли донести меседж через незвичайний формат контенту.

Андрій Полупанов, Digital Marketing Manager Henkel, та Тетяна Шушкевич, бренд-менеджер категорії "Догляд за тілом"

Перед нами стояло завдання розробити комунікацію, яка була б не банальною та залучала до взаємодії, зацікавила цільову аудиторію, переконала, що продукція бренду може стати бажаним і мотивуючим подарунком. З кожним інфлюенсером ми створили міні-екранізацію на різні теми: від місії в популярній серед чоловіків грі GTA до ранкового шоу з зарядкою, знайомого багатьом з дитинства. Ситуацію застосування продукту інтегрували в ідею ролика. Завдяки не прямому рекламному підходу отримали високе охоплення та позитивні відгуки серед ЦА.

Марина Бахмат, виконавчий директор Buzzfactory Ukraine

Результати кампанії

Як наслідок, всього лише через 2 тижні після закінчення кампанії були помічені хороші бізнес результати.

  • У порівнянні з попереднім місяцем кількісні показники продажів продукту на e-commerce майданчику makeup.com.ua зросли на 30%;
  • Вартісні показники продажів на makeup.com.ua піднялися до рівня + 25%.

Колаборація бренду з блогерами і обрана стратегія проілюстрували, на скільки інфлюенс-маркетинг може вплинути на споживчі звички і формування іміджу продукту.

В рамках рекламної кампанії було опубліковано 6 відеопостів і 24 сторіс. Завдяки креативному підходу до створення контенту і раціонально побудованій екосистемі, кампанія отримала 568 тис. охоплення аудиторії унікальних користувачів.

2299