Як знизити вартість заявки в 3 рази для юридичної компанії

Клієнт – юридична компанія DLS group, що надає широкий спектр послуг. У період війни почала зростати кількість розлучень, але у зв'язку з тим, що сім'ї розкидані по країні, та й по Європі, з'явилася послуга розлучення онлайн і, як виявилося, вона дуже затребувана.

Наш клієнт надає цю послугу «під ключ», при цьому не важливо, де знаходиться подружжя.

Запуск реклами на «Сімейне право»

У клієнта був працюючий сайт, тому ми відразу почали роботу:

  • Перевірили налаштування системи аналітики на сайті, створили ресурс Google Analytics 4, налаштували події та конверсії.
  • Підготували медіа-план із прогнозом за показниками та бюджетами.
  • З клієнтом визначили напрямки для запуску реклами. Оскільки на сайті була сторінка, присвячена сімейному праву, вирішили запустити рекламу за такими групами:
  1. сімейний юрист
  2. розподіл майна
  3. консультація з розлучень
  • Зібрали релевантні ключові слова через Google-планувальник ключових слів.
  • Підготували оголошення та об'єкти оголошень.
  • Налаштували та запустили рекламу в Google Ads.
  • Надавали клієнтові щотижневі звіти з поясненням поточної ситуації та описом подальших дій.

Після отримання перших статистичних даних ми звернули увагу на те, що користувач в середньому проводить на сайті 12 секунд і не здійснює конверсію. За тиждень роботи отримали лише 2 заявки з середньою вартістю 506 грн. Вартість конверсії була високою, хоча послуга має попит.

Створення сторінки «Розлучення онлайн»

Наша реклама часто показувалася за запитами «розлучення онлайн», «як розлучитися онлайн», тому ми дійшли до висновку, що потрібно створити окрему сторінку на сайті про розлучення онлайн.

Ми описали, що потрібно для процедури, як відбувається робота з юристом.

Окрім цього провели роботу з оптимізації та прискорення роботи сайту. Тепер користувачі почали проводити на сайті втричі більше часу, а також почали надходити заявки.

Запуск реклами 2.0. «Розлучення онлайн»

Кампанії в Google Ads запустили на запити, пов'язані з онлайн розлученнями. За наступні 5 тижнів вдалося залучити 13 заявок за середньою вартістю 444 грн. (нижче на 14%). При цьому ми отримували низький відсоток одержаних показів у зв'язку з високою конкурентністю в цьому напрямку в Україні та обмеженим бюджетом у клієнта. Середня вартість кліку складала 12,05 грн.

Вартість заявки продовжувала бути високою. Ми запропонували вивчити попит цієї послуги за кордоном, адже багато жінок виїхали через військові дії на території України. Прорахували медіа-план та визначили, що попит є і потрібно протестувати рекламу в Німеччині та Польщі на україно- та російськомовне населення.

За місяць роботи ми отримали 43 заявки з середньою вартістю 151 грн (зниження вартості заявки практично в 3 рази). Крім того, вартість кліку в Німеччині практично така сама, як і в Україні, а в Польщі середня вартість кліка нижча ніж у 2,5 раза, ніж в Україні.

Середня вартість заявки в Україні становила 444 грн, у Німеччині та Польщі — 120-130 грн і кількість заявок за кордоном набагато вища.

Висновок

Цей кейс розкриває важливість побудови гіпотез та проведення тестів. Адже якщо ринок переповнений, то ви можете знайти інший ринок, де якісна послуга приведе більше клієнтів за нижчою вартістю.

355